Scroll to top
35-lecie Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
16:00 do 19:00 - 18 maja 2019
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy obchodzi w tym roku jubileusz 35-lecia istnienia na kulturalnej mapie Warszawy. To doskonała okazja do podsumowań i planów na kolejne lata. Główne obchody jubileuszowe odbędą się 18 maja o godz. 16.00. W programie wydarzenia m.in.: prezentacja 35-letniej działalności Ośrodka Kultury, wystąpienia zaproszonych gości, wręczenie podziękowań dla osób szczególnie związanych
z działalnością Ośrodka Kultury oraz wystawa prac laureatów konkursu plastycznego pt. „Ośrodek Kultury moich marzeń”. Na zakończenie wystąpi folkowy zespołu Redlin z Jastrzębia Zdroju, który skupia muzyków z różnych miast Polski. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Ośrodku Kultury od 29 kwietnia.

Przedsięwzięciem towarzyszącym obchodom będzie Czas Twórczych Dokonań, podczas którego zostanie zaprezentowany dorobek uczestników sekcji Ośrodka Kultury i Filii „Pogodna”. Na uroczyste zakończenie sezonu artystycznego 2018/2019 zapraszamy 8 czerwca o godz. 14.00.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Post a Comment