Scroll to top

MAL

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła wraz z filiami Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” i Ośrodek Działań Twórczych „Zielona” to miejsca przyjazne mieszkańcom. Bezpłatnie udostępniamy pomieszczenia na rzecz wydarzeń niekomercyjnych, organizowanych przez mieszkańców dzielnicy Wesoła.

Nasza placówka to jedna z ponad 100 instytucji należących do warszawskiej sieci Miejsc Aktywności Lokalnej. MAL-e to miejsca otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej. MAL-em może być np. dom kultury, biblioteka albo lokalna klubokawiarnia. To miejsca oferujące bezpłatną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotkać się z sąsiadami, zorganizować dowolne warsztaty czy spotkanie.

Masz pomysł i chcesz go zrealizować? Potrzebne Ci miejsce lub pomoc przy organizacji? Skontaktuj się i umów z koordynatorem MAL-u na spotkanie lub przyjdź do Ośrodka Kultury Wesoła, ul. Starzyńskiego 21.

Dowiedz się więcej:

Czym są Miejsca Aktywności lokalnej: um.warszawa.pl/waw/sasiedzka/mal

Jakie miejsca w Warszawie należą do sieci MAL: um.warszawa.pl/waw/sasiedzka/lista-mal

Zasoby, które mieszkańcy mogą pożyczyć nieodpłatnie na organizację niekomercyjnych  działań  lokalnych/kulturalnych/społecznych: https://www.spoldzielniakultury.waw.pl/

Sprawdź udostępniane przez nas zasoby TUTAJ.

ZAINSPIRUJ SIĘ TYM CO ZROBILI TWOI SĄSIEDZI:

Jestem tu

Matecznik

Czy tu będzie Twój pomysł?

Pracownia Portretu

Sąsiedzkie Planszówki

Sama dla siebie

Klub Seniora

Zatańczmy się!

Niebieskie Migdały

Wesoła Riksza

Ćwiczenia z Jarką

Koncert zespołu Swayzee