Scroll to top

MAL

Miejsce Aktywności Lokalnej (MAL) w Wesołej!

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła wraz z filiami Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna” i Ośrodek Działań Twórczych „Zielona” to miejsca przyjazne mieszkańcom. Bezpłatnie udostępniamy pomieszczenia na rzecz wydarzeń niekomercyjnych, organizowanych przez mieszkańców dzielnicy Wesoła. Sprawdź udostępniane przez nas zasoby TUTAJ.

Nasza placówka to jedna z ponad 100 instytucji należących do warszawskiej sieci Miejsc Aktywności Lokalnej. MAL-e to miejsca otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej. MAL-em może być np. dom kultury, biblioteka albo lokalna klubokawiarnia. To miejsca oferujące bezpłatną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotkać się z sąsiadami, zorganizować dowolne warsztaty czy spotkanie.

Masz pomysł i chcesz go zrealizować? Potrzebne Ci miejsce lub pomoc przy organizacji? Przyjdź na spotkanie z koordynatorem MAL lub skontaktuj się z nim telefonicznie bądź mailowo!

 

KONTAKT Z KOORDYNATOREM

tel.: 798 872 333

mal@domkulturywesola.net

Dowiedz się więcej

Czym są Miejsca Aktywności lokalnej:  www.inicjatywa.um.warszawa.pl/mal

Jakie miejsca w Warszawie należą do sieci MAL: www.inicjatywa.um.warszawa.pl/znajdzmal

Zasoby, które mieszkańcy mogą pożyczyć nieodpłatnie na organizację niekomercyjnych działań lokalnych/kulturalnych/społecznych: www.spoldzielniakultury.waw.pl

AKTUALNE WYDARZENIA

Ćwiczenia z Jarką

Koncert muzyki rockowej w ODT Zielona – It’s time to get Swayzee!

Wielkość czcionki