Scroll to top

Konkursy

VII Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych
„Jak długo w sercach naszych”

Regulamin_VII Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych

Karta zgłoszenia_VII Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy już po raz siódmy organizuje Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych”. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.

Celem tego wydarzenia jest m.in. promowanie patriotyzmu poprzez śpiew i rozbudzanie uczuć patriotycznych, popularyzacja walorów artystycznych i wychowawczych pieśni i piosenek patriotycznych. Do udziału w Festiwalu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, zgłaszających się indywidualnie, jak i za pośrednictwem instytucji oświatowych lub kulturalnych.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 października 2019 r.

Przesłuchania uczestników odbędą się w dniu 9 listopada br., a tydzień później – 16 listopada w Klubie 1. Warszawskiej Brygady Pancernej „Kościuszkowca” odbędzie się Koncert Galowy – występ laureatów poszczególnych kategorii oraz uroczyste wręczenie nagród. Na zakończenie z programem patriotycznym wystąpi zespół Holeviaters Band charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów, ballad jazzowych.

Dołączcie do nas i zaśpiewajcie najpiękniejsze polskie patriotyczne pieśni. Zapraszamy indywidualnych wykonawców, zespoły i chóry!

Wielkość czcionki