Scroll to top
Magiczna Irlandia – dzielnicowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
10:00 19 kwietnia 2024 do 16:00 24 maja 2024
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy dzieci i młodzież mieszkające lub uczące się w Wesołej do udziału w Dzielnicowym konkursie plastycznym "Magiczna Irlandia".

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA:

Regulamin konkursu plastycznego MAGICZNA IRLANDIA

Karta zgłoszenia

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej  w dowolnej technice, której tematem będzie odpowiedź na pytanie: Czym dla mnie jest magiczna Irlandia?

Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności oraz wyobraźni dzieci i młodzieży, rozwój ich umiejętności plastycznych, wrażliwości estetycznej, popularyzacja różnorodnych technik plastycznych oraz kształcenie i wychowanie dzieci poprzez sztukę jak również zachęcenie dzieci do zdobywania wiedzy na temat różnych zakątków świata.

Podstawowe informacje:

  • Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: 6-9 lat i 10-14 lat.
  • Wymagania: dowolna technika plastyczna, forma płaska, format A3
  • Termin składania prac konkursowych: 24.05.2024 r.
  • Prace wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Ośrodka Działań Twórczych „Zielona”, ul. Wilanowska 3, 05-075 Warszawa.

Dla dzieci i młodzieży, które zajmą pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii wiekowej przewidziane są NAGRODY RZECZOWE.

Informacje o konkursie dostępne pod nr. tel.: 22 506 51 57 oraz e-mail: sekcje.zielona@domkulturywesola.net

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie