Scroll to top
Kino Pogodna Dorośli – „W trójkącie”
19:00 - 15 czerwca 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na seans filmu "W trójkącie", który odbędzie się 15 czerwca w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna" o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona.

Reżyseria: Ruben Östlund

Kraj produkcji: Niemcy, Francja, Szwecja, Wielka Brytania

Rok produkcji: 2022

Gatunek: komedia, dramat

Czas trwania: 147 min

Opis filmu:

„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean), ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię. Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów. Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!

Zwiastun:

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie