Scroll to top
Wernisaż wystawy dzielnicowego konkursu plastycznego „Karnawał na świecie”;
11:00 do 12:00 - 5 lutego 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac konkursowych!

 

5 lutego 2023 r. podczas wernisażu wystawy dzielnicowego konkursu plastycznego zostaną ogłoszone wyniki a także wręczone nagrody dla laureatów w trzech kategoriach wiekowych.

 

Prace na konkurs można było zgłaszać od 1 grudnia 2022 r. do 16 stycznia 2023 r. Zadaniem uczestników było plastyczne przedstawienie wydarzeń i zwyczajów karnawałowych z całego świata, uwzględniając szczególnie te mniej znane tradycje. Można było sięgnąć także do wieków poprzednich, po zwyczaje już niepraktykowane.

Spośród 41 zgłoszonych prac, jury w składzie: Maria Surawska, Urszula Kowal-Gajewska oraz Magda Przanowska, wybrało po trzech zwycięzców 🏆 w każdej kategorii wiekowej oraz przyznało łącznie 8 wyróżnień (link do listy laureatów poniżej).
Zaangażowanie i wysiłek uczestników włożone w prace konkursowe 💪 sprawiły, że feerie barw karnawałowych zawróciły jurorom w głowie, przez co wybór nie był łatwy.

Wernisaż odbędzie się 5 lutego 2023 r. o godz. 11:00 w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna" ☀️ Wstęp wolny! Wystawa będzie dostępna dla oglądających do 4 marca w godzinach pracy Ośrodka Działań Twórczych "Pogodna".

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie