Scroll to top
Folkowy koncert zespołu Trio z Ukrainy
18:00 - 13 maja 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Trio z Ukrainy z ludowymi i autorskimi utworami!

Wydarzenie odbędzie się 13 maja 2023 r. o godz. 18.00 w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna" (ul. Jana Pawła II 25, Warszawa Wesoła). Obowiązują zapisy od pod nr tel. 22 100 58 59. Wstęp bezpłatny.

 

Zespół "Trio z Ukrainy" to trzyosobowy skład utworzony w 2018 roku w Warszawie przez profesjonalnych muzyków z Ukrainy. W skład zespołu wchodzą Viktor Reka – wokal i gitara akustyczna, Oksana Reka – wokal oraz perkusista Ivan Kupreychanka. Repertuar zespołu składa się z autorskich utworów oraz ukraińskich pieśni ludowych.

Koncert "Na ukraińską nutę" to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać muzyki z tradycyjnym ukraińskim zacięciem w autorskich aranżacjach. Na koncertach zespół prezentuje utwory, które są prawdziwe i pisane od serca, a ich teksty powstały pod wpływem przeżytych emocji. W repertuarze nie brakuje utworów patriotycznych i miłosnych. Koncertują regularnie, zarówno na scenach klubów muzycznych, jak i na festiwalach. W 2022 roku zespół dał ponad 40 koncertów, z czego połowa miała charakter charytatywny.

Występ Trio z Ukrainy został zorganizowany w ramach projektu "Na ukraińską nutę" pod patronatem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Pruszkowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Socjus".

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie