Scroll to top
Koncert charytatywny „Przyjaciele Ukrainy”
18:00 do 22:00 - 25 marca 2022
Klub Kościuszkowca, Plac Wojska Polskiego 129 Zobacz dojazd

Wstęp wolny. Podczas koncertu wolontariusze z Wirtualnej Choinki będą prowadzili zbiórkę pieniędzy dla Ukrainy.

Wszyscy pomagamy jak możemy! W piątek 25 marca w Klubie Kościuszkowca odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla  Miejskiego Szpitala Dziecięcego w miejscowości Chmielnicki w Ukrainie. Środki będą zbierane w ramach specjalnej akcji „Wirtualna Choinka”, która wraz z wybuchem wojny w Ukrainie zaczęła prowadzić zbiórki żywności, odzieży, a przede wszystkim narzędzi chirurgicznych i zaopatrzenia dla Chmielnickiego Szpitala Dziecięcego. Specjalnie na tę okazję przyjadą wyjątkowi artyści m.in. z Krakowa, Poznania, Wrocławia czy Gdańska. Na koncercie będzie można usłyszeć:

 

18:00 TangoTerapia – lokalny zespół grający muzykę filmową i tango

18:30 Umun 2.0 – młode i utalentowane chłopaki z ZPSM im. Fryderyka Chopina

19:15 Tokłowicz with Strings - poznański zespół słynący z połączenia klasycznego brzmienia kwartetu smyczkowego z jazzowym saksofonem.

20:00 JP Collective - jazzowy kolektyw Jakuba Paulskiego niosący hymn wolności w niczym nieskrępowanych energetycznych improwizacjach.

21:10 Wishlake - wyjątkowy projekt z pogranicza muzyki popularnej łączący brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu.

 

Podczas koncertu „Przyjaciele Ukrainy” dołożyć swoją cegiełkę będzie mógł każdy. Pieniądze będzie można wrzucać do specjalnych puszek, a  tych którzy nie będą mogli się pojawić zachęcamy do przelania środków na poniżej podane dane. Z góry dziękujemy!

 

O stowarzyszeniu Wirtualna Choinka

Akcja charytatywna, która rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku i skierowana jest do ubogich rodzin, osób samotnych, starszych, aby przez obdarowanie ich potrzebnymi i wymarzonymi rzeczami sprawiać, że święta Bożego Narodzenia będą piękniejsze i pełne uśmiechu. Wraz z wybuchem wojny w Ukrainie organizatorzy podjęli decyzję o uruchomieniu specjalnej edycji Wirtualnej Choinki dla Ukrainy. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu i zaopatrzenia dla Chmielnickiego Miejskiego Szpitala Dziecięcego, będą to m.in.: instrumenty chirurgiczne, autoklawy, generatory prądu oraz środki opatrunkowe. Zakupiony sprzęt zostanie przekazany do Kijowa i Lwowa transportem kolejowym.

 

Dane do przelewów:

Tytuł przelewu: UKRAINA

Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło Życie

Ks. Franciszka Blachnickiego 2

34-450 Krościenko nad Dunajcem

NR konta: 55 8817 0000 0020 3300 2000 0050

 

Dla przelewów zagranicznych

NR konta: PL55 8817 0000 0020 3300 2000 0050

NR SWIFT: POLUPLPR

 

https://www.wirtualnachoinka.pl/

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie