Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Basia 1
11:00 do 13:00 - 11 października 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oświadczenie o stanie zdrowia osoby dorosłej

Reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz (Grupa Smacznego)

Kraj i rok produkcji: Polska 2017

Czas trwania: 50 min

Wersja językowa: dubbing

Kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Serial zabiera nas do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

Odcinki w zestawie: Basia i biwak;  Basia i Anielka; Basia i Dziadkowie; Basia i upał w zoo; Basia i nowy braciszek.

Zwiastun filmu:

 

Opis warsztatów:

"Worek na skarby małe i duże"

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. W kilku odcinkach poznacie jej przygody. A czy to nie jest tak, że przygody zdarzają się codziennie? Czy nie doświadczacie ich każdego dnia? Czasem jednak coś znajdujemy, czasem czegoś potrzebujemy. Najlepszym pomysłem na warsztaty do filmu będzie stworzenie własnego plecaka, takiego w którego będziemy mogli spakować najpotrzebniejsze rzeczy, ale i schować to, co znajdziemy podczas licznych podróży. Czy chcielibyście uszyć i ozdobić własny plecak? Te warsztaty to najlepsza do tego okazja.

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie