Scroll to top
Występ Kabaretu z Konopi
19:00 do 20:00 - 29 lipca 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na występ znanego wszystkim Kabaretu z Konopi, który odbędzie się na scenie plenerowej 29 lipca (sobota) o godz. 19:00 w Ośrodku Kultury (ul. Starzyńskiego 21). Wstęp wolny.

Kabaret z Konopi istnieje od 2005 roku gdzie podczas Kieleckiego Oglądu Kabaretów Studenckich zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się ich pasją i sposobem na życie. Kabaret zdobył kilkanaście nagród oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych.

Kabaret z Konopi znany jest także z realizacji telewizyjnych biorąc udział w takich imprezach jak Kabareton w Koszalinie, Kabaretobranie w Zielonej Górze, Świętokrzyska Gala Kabaretowa w Kielcach, Top Trendy w Sopocie czy Dzięki Bogu już Weekend.

Świetny kontakt z publiką i siła przebicia sprawiają, że każdy ich występ to niepowtarzalne wydarzenie. Ich najbardziej znane skecze to Dzieci, Hardkorowy KOKSu, ZUS, Kelner i Internet.

 

KRZYSZTOF KUBALSKI - lider, założyciel, konferansjer

W kabarecie od początku jego istnienia. Autor większości tekstów a czasami muzyki. Gra, śpiewa, łysieje. Uroda typowo radiowa sprawiła, że słychać go w Radiu eM Kielce.

NORBERT ORŁOWICZ - aktor, muzyk, kompozytor

W kabarecie od końca 2005 roku. Niezwykle charakterystyczny a ostatnio... silny! Wrodzone zdolności do improwizacji i siła sprawiają, że potrafi podnieść każdy suchar.

RADOSŁAW KIELCH - aktor, wokalista, parodysta

W zielonym składzie od wiosny 2012. Twórca najbardziej nieprzewidywalnych postaci! Wojtuś i Szakira to tylko jedne z niewielu wspaniałych postaci w jakie się wciela.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie