Scroll to top
Wesoła ZA LASEM – wystawa fotografii Iwony Bal
15:00 5 czerwca 2022 do 18:00 1 lipca 2022
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

W niedzielę 5 czerwca 2022 r. od godziny 15.00 w Ośrodku Kultury Pogodna na ścianach galerii "wyrośnie" najprawdziwszy las.

W tym bowiem czasie zostanie otwarta wystawa fotografii najpiękniejszych, leśnych zakątków w dzielnicy Wesoła wykonanych przez p. Iwonę Bal pt.: "Wesoła ZA LASEM". Tytuł wystawy nie bez przyczyny nosi nazwę profilu na Facebooku, który możemy śledzić, aby poznawać nowo odkrywane leśne zakamarki i krajobrazy. Delikatne mgły, wiosenna zieleń czy mroczny Tańczący Las? W natłoku codziennych spraw - przyjdź do galerii jak do lasu, aby się zresetować. Zdjęcia z wystawy pomogą odnaleźć najwłaściwsze ścieżki. Lasy w Wesołej to różnorodność przyrodnicza od suchych, zalesionych wydm po wilgotne, brzozowe mokradła.

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają las, szanują przyrodę, dbają o środowisko i uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Wystawa prezentuje kilkanaście prac wykonanych na przełomie kilku lat podczas porannych spacerów, plenerów albo warsztatów. Sprawdź, czy znalazł się tam Twój ulubiony las...

Wystawę będzie można oglądać do 1.07. Wstęp wolny. 

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie