Scroll to top
Wernisaż wystawy malarstwa „Uchwycone w zachwycie. Mojej Mamie” Bożeny Klasy
16:00 21 października 2023 do 20:00 17 listopada 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy, który odbędzie się 21 października o godz. 16:00 w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna". Wstęp wolny.

Wystawa "Uchwycone w zachwycie" prezentuje prace wykonane w różnym czasie i różnymi technikami, głównie techniką akrylu na płótnie, ale także akwarelą czy suchymi pastelami na papierze.

To głównie martwe natury z kwiatami w roli głównej i towarzyszącymi im przedmiotami codziennego użytku: dzbankami, filiżankami...

W powstałych obrazach autorka pragnie ukazać swoją fascynację kolorem, światłem, kształtem i relacje między nimi.

Autorka dzieli się swoją pasją artystyczną, od lat pracując z dziećmi i młodzieżą jako instruktor rysunku i malarstwa w ODT Pogodna i Ośrodku Kultury w Wesołej.

 

Wydarzeniu będzie towarzyszył recital saksofonistki Małgorzaty Lewandowskiej.

Małgorzata Lewandowska - absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej im. KAROLA Szymanowskiego w Płocku w klasie saksofonu. Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki na UWM w Olsztynie. Jest muzykiem sesyjnym współpracującym z wieloma artystami polskimi, zajmuje się teorią muzyki, prowadzi zajęcia umuzykalniające, zajęcia z rytmiki oraz komponuje utwory dla dzieci . Jest laureatką plebiscytu organizowanego przez Polska Times - Osobowość Roku 2020 w kategorii kultura z Powiatu mińskiego.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie