Scroll to top
„Między słowami” – wernisaż wystawy uczestników zajęć Centrum Aktywności „Na Spokojnej”
17:00 do 20:00 - 22 czerwca 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy który odbędzie 22 czerwca o godzinie 17.00 w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna"

Autorami prac są seniorzy – uczestnicy zajęć Centrum Aktywności „Na Spokojnej”.

W swoich pracach wykorzystujemy różnorodne techniki. Bawimy się, tworzymy i jesteśmy aktywni. Wystawa „Między słowami” to cała paleta emocji, słów i myśli, które przelewamy na płótno. Zajęcia twórcze kształtują osobowość i pomagają nam w odnalezieniu własnej drogi i sensu życia. Wspólne spotkania ze sobą i ze sztuką dają nam możliwość zaspokojenia potrzeby twórczego rozwoju i samorealizacji.

 

Dzieła, które powstają są wymiernym efektem naszej pracy a informacje zwrotne,  jakie otrzymujemy na ich temat, sprawiają, że wzrasta poczucie własnej wartości i chcemy czerpać z życia jeszcze więcej. Mamy  nadzieję, że ta wystawa nie tylko dostarczy Państwu wielu pozytywnych doznań, ale także rozbudzi wyobraźnię i doda odwagi do własnej, samodzielnej twórczości.

Autorzy prac

Anna Zyskowska
Andrzej Borys
Andrzej Kamiński
Barbara Smereczyńska
Bożena Borys
Danuta Marszałek
Grażyna Kozielewicz
Irena Matusik
Jolanta Chmurzyńska
Jolanta Sakowska
Lucyna Łęczycka
Maria Jakubowska

Zajęcia prowadzi Instruktor Terapii Zajęciowej – Pani Krystyna Mąkosza, która inspiruje, motywuje do aktywności i zaraża pasją odkrywania świata poprzez sztukę. Wystawa będzie dostępna dla oglądających od 29 maja do 30 czerwca w godzinach pracy Ośrodka. Serdecznie zapraszamy!

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie