Scroll to top
Warsztaty aromaterapii – Emocjonalna alchemia
10:00 26 maja 2023 do 19:00 30 maja 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na aromatyczne spotkania dla osób dorosłych w ramach inicjatywy Miejsca Aktywności Lokalnej.

Podczas teoretyczno-praktycznego spotkania Pani Natalia Chapliy opowie nam o tym jak na nas działają zapachy, jaka jest różnica między dorosłym, a dzieckiem; na jakich poziomach aromaterapia może nam pomóc:

  • fizycznie (szybka pomoc przy atakach paniki, problemy z zasypaniem a budzeniem się, migrena, choroby lokomocyjne, adaptacja różnego rodzaju),
  • emocjonalnie (po pracy: zmęczenie, a trzeba się skupić i działać, po współdziałaniu z dziećmi, kiedy są konflikty między najbliższymi)
  • intelektualnie.

Dowiemy się jak odnaleźć harmonię w domu. Według prowadzącej najciekawszy poziom pracy jest wtedy, kiedy wybieramy sobie pomocnika (olejek) dla osiągania jakichś celów.

Zachęcamy do przyjścia i poznania tajników małych pomocników naszego zdrowia, nie tylko psychicznego. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane bezpieczne, naturalne olejki. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr. tel. 22 773 55 99. Wydarzenie bezpłatne.

 

Czas trwania: 1-2 h (czas uzależniony jest od zaangażowania grupy w warsztat).

Terminy spotkań: 26 maja (piątek) godz. 10:00 lub 30 maja (wtorek) godz. 17:00

NATALIYA CHAPLIY

Jest specjalistką od zdrowia psychicznego, aromapsychologiem, alchemikiem emocji, członkiem Koalicji Zdrowia Psychicznego w Polsce, absolwentką prawa oraz doktorem prawa. Jest mamą 6-letniego synka. Od roku mieszka w Wesołej i podziwia piękne lasy. Urodziła się na Ukrainie, mieszkała w Argentynie, Hiszpanii.

MAL - Miejsce Aktywności Lokalnej

to miejsce otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej. MAL-em może być np. dom kultury, biblioteka albo lokalna klubokawiarnia. To miejsca oferujące bezpłatną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotkać się z sąsiadami, zorganizować dowolne warsztaty czy spotkanie.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie