Scroll to top
Wakacyjne seanse filmowe dla dzieci
11:00 25 czerwca 2024 do 13:00 11 lipca 2024

W ramach Warszawskiej Akcji „Lato w mieście” 2024 mamy coś dla naszych milusińskich. W czasie trwania wakacji w Ośrodku Kultury Dzielnicy Wesoła, oraz w jego filiach – Pogodna i Zielona zaplanowane są pokazy filmów animowanych.

Wydarzenia bezpłatne. Liczba miejsc na seansach ograniczona. Obowiązują zapisy.

Organizatorem pokazów filmowych dla dzieci jest Dzielnica Wesoła m.st. Warszawy.

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekcje odbędą się w następujących terminach:

 

Ośrodek Kultury Dzielnicy Wesoła, ul. Starzyńskiego 21. Zapisy pod nr. tel. 22 773 55 99.

25 czerwca, godz. 11:00 – „Wyrolowani

Ola i Olo należą do uroczego, ale niestety zagrożonego wyginięciem gatunku Flumaków. Aby odmienić swój los, przypominające donuty istoty postanawiają wyruszyć w wyprawę pełną przygód.

2 lipca, godz. 11:00 – „Bayala i ostatni smok

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy...

9 lipca, godz. 11:00 – „Sposób na ducha

Amerykańska rodzina wprowadza się do londyńskiej posiadłości nawiedzanej przez ducha Sir Simona De Canterville'a od 300 lat.

 

Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25. Zapisy pod nr. tel. 22 100 58 59.

26 czerwca, godz. 11:00 – „Wilk na 100%"

Poznajcie włochatą watahę wilkołaków i kandydata na ich nowego przywódcę, którego niecodzienny wygląd niezbyt pasuje do wilczego kanonu.

3 lipca, godz. 11:00 – „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem.

10 lipca, godz. 11:00 – „Zadziwiający Kot Maurycy

Kot Maurycy obmyśla przekręt doskonały. Wspierany przez „cichego wspólnika” wędruje od miasta do miasta, naciągając ludzi na rzekomą „plagę szczurów”, którą tylko dźwięk magicznego fletu jest w stanie pokonać. Czy Maurycy i spółka zdołają uratować mieszkańców, zanim będzie za późno?

 

Ośrodek Działań Twórczych „Zielona”, ul. Wilanowska 3. Zapisy pod nr. tel. 22 506 51 57.

27 czerwca, godz. 11:00 – „Wróżka Zębuszka

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty.

4 lipca, godz. 11:00 – „Jak zostałem samurajem"

Powiedzmy sobie szczerze: pies nie jest materiałem na samuraja. Co innego kot. Ma te swoje kocie ruchy, szybkość i pazury ostre jak samurajski miecz. Tak, kot to urodzony samuraj. Rzecz w tym, że Hank jest psem i nic już tego nie zmie­ni, ale od szczeniaka marzy o tym, by zostać samurajem.

11 lipca, godz. 11:00 – „Kraina smoków

Młody smok Lung wraz z skrzatem i osieroconym chłopcem wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ocalić swoją krainę.

Udostępnij Wydarzenie