Scroll to top
„W Zielonej Przestrzeni” – cykl wystaw w ODT Zielona
08:00 - 13 listopada 2023
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa Zobacz dojazd
"Zielona" zamieniła się w galerię sztuki!
W ODT „Zielona” realizujemy cykl wystaw malarstwa, rysunku i fotografii "W Zielonej Przestrzeni".
Każdego miesiąca prezentujemy twórczość jednego artysty, a przestrzenią wystawienniczą są sale i korytarze naszej filii.
Do oglądania wystaw zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno stałych uczestników zajęć, jak i osoby, które nigdy u nas nie były.
Nasza "galeria" czynna jest w godzinach otwarcia Filii.
Kolejną artystką prezentującą się w ODT "Zielona" w ramach cyklu wystaw "W Zielonej Przestrzeni" będzie Monika Łuńska-Skibniewska, która jest miłośniczką fotografii
MOKAJA_photography (pseudonimem artystki ) zaprezentuje wystawę NIEZNANE II. Projekt NIEZNANE ukazuje przedmioty z XX wieku w rękach osób urodzonych w XXI wieku.
Jak sama mówi: bohaterowie mojej sesji nigdy nie używali tych przedmiotów, a w większości nigdy ich wcześniej nawet nie widzieli. Nie potrafili zgadnąć do czego służyły. Gdy im wytłumaczyłam przeznaczenie tych przedmiotów niektórzy z moich modeli starali się odtworzyć sposób ich użytkowania.
Jeśli jesteście ciekawi efektu końcowego projektu NIEZNANE II to zapraszamy na wystawę, która będzie dostępna od w terminie 20.11.2023-13.01.2024 r. w ODT "Zielona". 
Galerię zdjęć będzie można oglądać w godzinach otwarcia Filli.
Osoby chętne do wystawienia swoich prac zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 22 506 51 57.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie