Scroll to top
VII Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych” – koncert laureatów oraz występ zespołu Holeviaters Band
17:00 do 20:00 - 16 listopada 2019
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

W tym roku w listopadzie już po raz siódmy Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy organizuje Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych "Jak długo w sercach naszych".

Celem wydarzenia jest m.in. promowanie patriotyzmu poprzez śpiew, rozbudzanie uczuć patriotycznych, a także popularyzacja walorów artystycznych i wychowawczych pieśni oraz piosenek patriotycznych. W Festiwalu biorą udział indywidualni wykonawcy, zespoły oraz chóry. Przedsięwzięcie ma dwie odsłony. Przesłuchania uczestników, które odbywają się w dniu 9 listopada br., a koncert galowy z udziałem laureatów Festiwalu został  zaplanowany na 16 listopada br. Na zakończenie  wystąpi zespół Holeviaters Band, który charakteryzuje się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów i ballad jazzowych.

Obie części Festiwalu odbędą się w Klubie „Kościuszkowca” 1. Warszawskiej Brygady Pancernej przy Placu Wojska Polskiego 129. Tego nie można przegapić!

Wydarzenie pod honorowym patronatem Biskupa Polowego Wojska Polskiego – ks. Józefa Guzdka.

Patronat medialny: Radio dla Ciebie, Wiadomości Sąsiedzkie, portal staramilosna.pl, portal historykon.pl

Sponsorzy: Polpain-Putka, Wojskowe Przedsiębiorstwo Handlowe.

Przedsięwzięcie organizowane jest we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy oraz Klubem „Kościuszkowca” 1. Warszawskiej Brygady Pancernej.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie