TYDZIEŃ KOBIET W ZIELONEJ
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie do udziału w Tygodniu Kobiet w Zielonej. To przestrzeń stworzona z myślą o kobietach, które chcą na chwilę zwolnić, zadbać o siebie i spędzić czas w inspirującym gronie.
Proponujemy twórcze warsztaty stolarskie „A Wióry Lecą!!!”, podczas których będzie można spróbować swoich sił w pracy z drewnem, a także warsztaty „Naturalnie dla Kobiet” poświęcone naturalnym metodom pielęgnacji.
Przygotowaliśmy dla Was również słodką niespodziankę.

05.03.2026 (czwartek)
A WIÓRY LECĄ! - warsztaty stolarskie
godz. 18:30-20:30
Warsztaty stolarskie to okazja do nauki podstaw pracy z drewnem oraz samodzielnego tworzenia przedmiotów użytkowych. Uczestniczki poznają zasady bezpiecznej obsługi narzędzi oraz etapy realizacji projektu.
W części praktycznej powstaną stojaki lub organizery na biżuterię.
Prowadzenie: Mateusz Bieleniewicz - człowiek wielu talentów, który z równą pasją gra na instrumentach, jak i tworzy w drewnie. W pracy łączy wrażliwość artystyczną z praktycznymi umiejętnościami, inspirując uczestników zajęć do odkrywania własnego potencjału twórczego.
07.03.2026 (sobota)
NATURALNIE DLA KOBIET
Warsztatów poświęcony naturalnej pielęgnacji i pracy z ciałem. Spotkania łączą wiedzę teoretyczną z praktyką, umożliwiając samodzielne przygotowanie kosmetyków oraz poznanie technik automasażu.
godz. 10:00-12:00
Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków
Uczestniczki poznają właściwości naturalnych surowców kosmetycznych oraz zasady bezpiecznego łączenia olejów, maseł i olejków eterycznych.
W części praktycznej wykonają:
- pomadkę do ust,
- kulę lub sól do kąpieli,
- balsam do ciała w kostce.
Zapewniam wszystkie materiały, a wykonane kosmetyki uczestniczki zabierają ze sobą do domu.
godz. 12:30-14:00
Warsztaty automasażu twarzy
Program obejmuje:
- podstawy manualnego masażu twarzy,
- techniki rozluźniania napięć w obrębie twarzy, szyi i żuchwy,
- sposoby wspierania naturalnych procesów regeneracji skóry.
Podczas spotkania uczestniczki przygotują również olejek do pielęgnacji twarzy, dopasowany do potrzeb skóry, który będzie idealnym uzupełnieniem codziennego automasażu.
Prowadzenie: Anna Kołodziejek – dyplomowana refleksolog, naturoterapeutka, aromaterapeutka i masażystka.
Wszystkie warsztaty odbywają się w ODT „Zielona” ul. Wilanowska 3.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy od 24.02 pod nr. tel.: 22 506 51 57, 793 930 500
Zapraszamy serdecznie!