Scroll to top
Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy
12:00 do 18:00 - 10 grudnia 2022
Parking przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, 1 Praskiego Pułku 33, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Wszystkich mieszkańców Wesołej zapraszamy 10 grudnia w godz. 12:00-18:00 na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Tego dnia, parking przy Urzędzie Dzielnicy przy ul. 1 Praskiego Pułku 33 stanie się najbardziej świątecznym miejscem w Wesołej!

Na miejscu stoiska artystów, rękodzielników i producentów żywności. W trakcie kiermaszu odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, m.in. bożonarodzeniowe dekoracje z masy porcelanowej czy ozdabianie pierniczków. Nie zabraknie też występów artystycznych. Na scenie będą występowały dzieci i młodzież z terenu dzielnicy Wesoła, usłyszymy wówczas najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Świąteczny spektakl w wykonaniu Teatru Wariacja będzie nie lada gratką dla młodszych (i nie tylko!) uczestników Kiermaszu. Najmłodsi z kolei będą mogli  spotkać się ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Na zakończenie kiermaszu odbędzie się klimatyczny koncert znanego i lubianego Teatru Muzycznego Niebieskie Migdały oraz tradycyjnie już losowanie podarunków świątecznych. Każdy kto zgłosi chęć udziału poprzez wrzucenie do świątecznego pojemnika karteczki ze swoim imieniem i nazwiskiem będzie miał szansę wygrać podarunek ufundowany przez wystawców. Przez cały czas trwania kiermaszu zapraszamy do naszej świątecznej „fotobudki”.

 

Patronem medialnym wydarzenia są Wiadomości Sąsiedzkie.

Miejsce: parking przy Urzędzie Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1 Praskiego Pułku 33

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie