Scroll to top
Spotkanie autorskie z Andrzejem Wróblewskim – WYDARZENIE ODWOŁANE
18:00 do 20:00 - 29 stycznia 2022
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa Zobacz dojazd

Spotkanie Autorskie z Andrzejem Wróblewskim.

Rozmowa na temat książki Opowieści z życia emeryta https://www.bajkiwuja.pl/tworczosc/opowiesci-z-zycia-emeryta/ . Wydano dwie części książki.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 22 506 51 59. 

Autor piosenek, bajek, wierszy, w tym wielu dla dzieci. Laureat konkursów literackich (m.in. I nagroda w konkursie „Bajka dla wnuka” w 2009 r., nagroda główna w Konkursie Jednego Wiersza organizowanego przez Wydawnictwo św. Macieja Apostoła w Lublińcu w 2018 r., II nagroda w konkursie im.R.Miernika w 2017 r., wyróżnienie w konkursie „Gala Wolskiej Bajki” w 2012 r., w konkursie im. J.Bursewicza „O złotą metaforę” w 2017 r., w X i XI edycji konkursu „7 Grzechów Głównych” w Dąbrowie Górniczej).

Autor tekstów o Janie Pawle II nagranych na płycie Grupy „Santo Subito” w 2007 r., piosenki o Banku Spółdzielczym w Kielcach nagranej przez zespół Marken. Sporą część w twórczości stanowią bajki, nagrane w wersji dźwiękowej w „Studiu Nagrań Lektorskich” , utwory okolicznościowe i religijne.

Współpracuje z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy i Wydawnictwem św. Macieja Apostoła w Lublińcu, gdzie zamieszcza swoje publikacje również w wersji dźwiękowej : www.studiowsma.pl/andrzej-wroblewski oraz z wydawnictwem Poetariat gdzie jego utwory udostępnione są w wersji dźwiękowej www.slowemplecione.pl/andrzej-wroblewski/

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie