Scroll to top
#SekcjeOnline
09:00 - 4 maja 2020
Balet na wesoło on-line:
Zdajemy sobie sprawę, że z powodu epidemii pewnie jeszcze przez jakiś czas obostrzenia zostaną utrzymane i dotychczasowa forma zajęć nie będzie mieć miejsca.
Dlatego też razem z Panią Elżbietą Kabałą serdecznie zapraszamy na zajęcia baletowe bez wychodzenia z domu. Balet na wesoło będzie realizowany w formie kursu, gdzie nagrane wcześniej zajęcia będzie można odtwarzać w dowolnej chwili przez okres miesiąca. Co jest potrzebne żeby to się udało: internet, sprawny komputer typu laptop (opcjonalnie można korzystać z tabletu albo telefonu komórkowego (typu smartfon) oraz słuchawek), wygodny ale dopasowany do sylwetki strój (body, legginsy/rajstopy, baletki/skarpetki), miejsce do ćwiczeń, krzesełko lub drążek baletowy, duże lustro.

Taniec nowoczesny on-line:
Drodzy Rodzice, pewnie Wasze pociechy tęsknią za zajęciami ruchowymi w naszym Domu Kultury dlatego też razem z Bartoszem Górskim serdecznie zapraszamy na lekcje tańca nowoczesnego bez wychodzenia z domu. Zajęcia będą realizowane w formie kursu, gdzie nagrane wcześniej lekcje będzie można odtwarzać w dowolnej chwili przez okres miesiąca. Co jest potrzebne żeby to się udało: internet, sprawny komputer typu laptop (opcjonalnie można korzystać z tabletu albo telefonu komórkowego (typu smartfon) oraz słuchawek), wygodny strój, miejsce do ćwiczeń.

Asana Joga on-line:
Dbanie o dobrą kondycję ciała jest możliwe w każdym miejscu i w każdym czasie, dlatego razem z Panią Elżbietą Kabałą serdecznie zapraszamy na ćwiczenia Asana Jogi bez wychodzenia z domu. Zajęcia będą realizowane w formie kursu, gdzie nagrane wcześniej odcinki będzie można odtwarzać w dowolnej chwili przez okres miesiąca. Co jest potrzebne żeby to się udało: internet, sprawny komputer typu laptop (opcjonalnie można korzystać z tabletu albo telefonu komórkowego (typu smartfon) oraz słuchawek), wygodny strój, karimata, miejsce do ćwiczeń.

Udostępnij Wydarzenie