Scroll to top
Sąsiedzkie planszówki – EDYCJA XI
15:00 - 1 października 2022
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie z grami planszowymi 

Wracamy po wakacjach! Po krótkiej przerwie MAL Wesoła zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych na kolejne, sąsiedzkie spotkanie. To już okrągła, X edycja.

Spotykamy się w sobotę 1 października o godzinie 15:00 (gramy do wieczora).

Zapraszamy dzieci 7+, młodzież i dorosłych. **Pomiędzy godziną 15:00, a 17:00 zapewniamy opiekę i gry dopasowane do wieku najmłodszych.** W ubiegłym roku Sąsiedzkie Planszówki gromadziły średnio 20 osób na każdym spotkaniu, dlatego bez obaw - każdy znajdzie partnerów do wspólnego grania. Podział stolików następuje o 15:00, dlatego najlepiej przyjść właśnie o tej godzinie. W trakcie spotkania gramy jednak w wiele tytułów, więc istnieje możliwość dołączenia do nas później.

Jeśli masz swoje ulubione gry - śmiało, przynieś je :-)

Dzięki uprzejmości naszego lokalnego partnera, sklepu z zabawkami RADUŚ (www.facebook.com/zabawkiradus2/), na miejscu można zagrać w popularne gry takie jak Dixit, Tajniacy czy Wsiąść do pociągu. Głównie bazujemy jednak na tytułach przynoszonych przez samych graczy, więc co miesiąc jest coś nowego.

Gry w które zagraliśmy do tej pory:

Tortuga 2199, Marco Polo, Szogun, Cyklady, Zamki Burgundii, Sagrada, Na skrzydłach, Gra o tron, Odmęty grozy, Zaginiona wyspa Arnak, Tzolk'in kalendarz majów, Lords of Hellas, Johej, Terraformacja Marsa, Reef, Wielki połów, Brzdęk! Nie drażnij smoka, Xcom, Kaskadia, Pandemia, Kroniki zbrodni - seria milenium, Królestwo w budowie, Cytadela, Wiertła skały minerały.

Wstęp wolny!

Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", ul. Jana Pawła II 25 (I piętro, wejście obok apteki)

Partner: Zabawki Raduś

logo chłopcem trzymającym samolot		
Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury Wesoła to miejsca przyjazne mieszkańcom. Bezpłatnie udostępniamy pomieszczenia na rzecz wydarzeń niekomercyjnych, organizowanych przez mieszkańców dzielnicy Wesoła. Więcej informacji: www.domkulturywesola.net/mal/

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie