Scroll to top
Sąsiedzkie Planszówki – EDYCJA XXVI
15:00 do 21:30 - 2 marca 2024
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury Wesoła zaprasza na wspólne sobotnie popołudnia z grami planszowymi.

Łapiemy się w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 15:00 (gramy do 21:30, więc warto zabrać ze sobą przekąski).

Zapraszamy:

  • dzieci 10+ (dzieci poniżej 10 r.ż. – tylko pod opieką dorosłych)
  • młodzież,
  • i dorosłych.

W ubiegłym roku Sąsiedzkie Planszówki gromadziły średnio 30 osób na każdym spotkaniu, dlatego bez obaw — każdy znajdzie partnerów do wspólnego grania. Podział stolików następuje o 15:00, dlatego najlepiej przyjść właśnie o tej godzinie. W trakcie spotkania gramy jednak w wiele tytułów, więc istnieje możliwość dołączenia do nas później.

Jeśli masz swoje ulubione gry — śmiało, przynieś je.

Dzięki uprzejmości naszego lokalnego partnera, sklepu z zabawkami RADUŚ, oraz Wydawnictwa Nasza Księgarnia na miejscu można zagrać w popularne gry takie jak Dixit, Kolejka, Koty czy Wyprawa do Eldorado. Głównie bazujemy jednak na tytułach przynoszonych przez samych graczy, więc co miesiąc jest coś nowego.

Gry, w które zagraliśmy do tej pory to m.in.:

Tortuga 2199, Marco Polo, Szogun, Cyklady, Zamki Burgundii, Sagrada, Na skrzydłach, Gra o tron, Odmęty grozy, Zaginiona wyspa ArnakTzolk'in kalendarz majów, Lords of HellasJohejTerraformacja Marsa, Reef, Wielki połów, Brzdęk! Nie drażnij smoka, XcomKaskadia, Pandemia, Kroniki zbrodni — seria milenium, Królestwo w budowie, Cytadela, Wiertła skały minerały, Magia i myszy, Northgard, 7 cudów Świata, Tyrants of Underdark, Wyprawa do Eldorado, Sen, Koty, Zamek, Solar City, Wsiąść do pociągu, Twilight inscriptionSkatoColomaAzulDixitCastell, Star Wars Rebelia, SkytopiaCatan, Kolejka, Railroad RevolutionDescent.

Wstęp wolny!

Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", ul. Jana Pawła II 25 (I piętro, wejście obok apteki)

Partner: Zabawki Raduś

Organizer

  • Ośrodek Kultury Wesoła

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie