Scroll to top
Sama dla siebie – warsztaty osobistego doświadczania
19:15 - 22 lutego 2022
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Miejsce Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury zaprasza na cykliczne warsztaty w duchu kobiecego kręgu z elementami medytacji prowadzonej.

Tylko ja mogę siebie oceniać. Znam swoją przeszłość, znam powód swoich wyborów, wiem, co mam w środku. Wiem, ile wycierpiałem, wiem, jak silny i kruchy potrafię być, ja i nikt inny.

<Oscar Wilde>

Przestrzeń kręgu to miejsce symboliczne, miejsce przemiany i ewolucji, przestrzeń wzajemnej równości. Dla nas będzie to czasoprzestrzeń dzielenia się sobą, odkrywania i otwierania się na siebie.

informacje o wydarzeniu na różowym tle

Specyfika spotkań w kręgu kobiet i wzajemnej wymiany mocy połączona będzie z medytacją prowadzoną i pracą nad osobistym doświadczeniem. Spotkania te nie są terapią, wszystkie uczestniczki występują w równej pozycji. Z uwagi na osobisty charakter, wysoki poziom intymności oraz wzajemne wsparcie uczestniczek, niejednokrotnie odgrywają jednak rolę autoterapeutyczną.

Warsztaty są bezpłatne. Konieczna jest rejestracja poprzez formularz: https://forms.gle/aQ4M6GsxDEtZn2GQA - potwierdzenie rezerwacji miejsca otrzymasz na mail.

 

❓Czego będą dotyczyły nasze spotkania❓

✅ Odnalezienia siebie…

✅ Miłości i czułości dla samej siebie…

✅ Odkrycia swoich potencjałów…

✅ Pełni realizacji…

✅ Zrozumienia swojej mocy i słabości…

✅ Wyrozumiałości dla własnych deficytów…

✅ Zaufania…

✅ Wyrażenia swojej kobiecości

Terminy spotkań: wtorki godz. 19:15

🧘🏼‍♀️

Pooddychajmy wspólnie

🧘🏼‍♀️

Umiejętność bycia ze sobą samą jest podstawą bycia, także z drugą osobą. Z czułością wobec samej siebie.

W akceptacji talentów, zalet i deficytów. W obfitości emocji. W miłości i wzajemności. Celebrując każdą chwilę. Oddychając prostym szczęściem.

🙏🏻 Obszary, które będą dotykane podczas cyklicznych spotkań:

🔸 Ja z samą sobą 🔸

🔸 moje kobiece Ja 🔸

🔸 Ja w tu i teraz 🔸

🔸 Ja w świecie 🔸

🔸 Ja w rodzie 🔸

🔸 Ja i życie 🔸

🔸 Ja i My 🔸

Prowadzenie - Matylda Jagłowska z  Ogrody Medytacji

Jako pomagaczka w pracy z Osobą kieruje się jej najwyższym dobrem. Za relacją, która podczas spotkań buduje się między nimi, stoi nie tylko wiedza merytoryczna, którą nieustannie pogłębia i rozwija, ale także wysoka etyka zawodowa i zbiór zasad, pozwalających jej na zachowanie najwyższych standardów pracy.

Jest terapeutką w trakcie specjalizacji psychotraumatologicznej, certyfikowaną edukatorką terapii uzależnień. Prowadzi sesje indywidualne, konsultacje oraz warsztaty dla dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w pracy z kobietami w różnym wieku, ich kobiecością oraz przebytymi traumami.

Jednym z wykorzystywanych przez nią narzędzi dodatkowych, wskazanych w pracy własnej, jest medytacja prowadzona. Możesz skorzystać z jej medytacji słuchając podcastu @OgrodyMedytacji (na Spotify/ Apple/ Google/ Anchor) lub subskrybując kanał Ogrody Medytacji na Youtube.

Znajdziesz w nim medytacyjne wędrówki poprzez energię, ciało i przestrzeń umysłu wg jej autorskich scenariuszy medytacyjnych opartych o metody pracy z energią i emocjami, elementy psychoterapii i mindfulness.

Przygotowane przez nią treści medytacji prowadzonej ułatwią Ci wejście w stan relaksu i koncentrację na celu realizowanej sesji.

📲💬 m.me/ogrodymedytacji

📧 ogrodymedytacji@gmail.com

IG: https://lnkd.in/eQMqFZkj

FB: https://lnkd.in/eqSNvE9g

YT: OGRODYMEDYTACJI

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie