Scroll to top
REJS DOOKOŁA ŚWIATA Z MIESZKO BRASS BAND
20:00 do 21:00 - 25 czerwca 2021
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Witamy lato z Ośrodkiem Kultury!

Już 25 czerwca, godz. 20:00, zapraszamy na scenę plenerową przy Starzyńskiego 21. Zespół Mieszko Brass Band zabierze nas w pełną przebojów, muzyczną podróż dookoła świata!

Kierownikiem muzycznym i managerem jest Mieszko Winczowski multiinstrumentalista od lat występujący na scenach warszawskich. Jako muzyk sesyjny nagrywał płyty ze sławami muzyki rozrywkowej i jazzowej. Ostatnie piętnaście lat Mieszko spędził na statkach pasażerskich występując z gwiazdami muzyki soul, pop, jazz przed niezwykle wymagającą
publicznością z całego świata. Od wielu sezonów grają na całym świecie. Są profesjonalistami dającymi możliwość zabawy i relaksu przy mistrzowsko granej muzyce rozrywkowej na żywo. Występują na co dzień w teatrach, klubach jazzowych i na zagranicznych statkach pasażerskich, tworząc muzyczny nastrój pasujący do każdej okazji. Repertuar mają bardzo szeroki i grają wszystkie rodzaje muzyki. Ze swoim doświadczeniem, instrumentacją, repertuarem i energią są w stanie zapewnić niezapomniane wrażenia muzyczne dostosowane do każdej okazji.

Nie możemy się doczekać! Zapisy od 21 czerwca pod numerem 22 773 55 99.

Wydarzenie realizowane w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie