Scroll to top
Punkty nauki zdalnej OKWesoła, ODTZielona
07:00 1 września 2022 do 14:00 31 marca 2023

Mieszkasz w Warszawie i chcesz uczyć się zdalnie w ukraińskim systemie edukacji? Przyjdź i skorzystaj z miejsca do nauki online!

W Wesołej zapraszamy do siedziby głównej przy ul. Starzyńskiego 21 oraz do Ośrodka Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3. Punkty dostępne są w godzinach 7:00-14:00. 

 

1 września w warszawskich szkołach rozpoczęły się lekcje. Miasto pamięta także o dzieciach i młodzieży z Ukrainy, które chcą kontynuować zajęcia online w ukraińskim systemie edukacji. Specjalnie dla nich przygotowano punkty nauki zdalnej, w których można spokojne się uczyć w obecności opiekuna. Punkty są wyposażone w komputery, drukarki i niezbędny sprzęt. Znajdują się w różnych dzielnicach Warszawy, tak by każdy miał do nich łatwy dostęp.

Organizację punktów prowadzonych przez Miasto finansuje UNICEF Polska. Celem działań Warszawy jest zapewnienie wszystkim ukraińskim uczniom możliwości nauki; niezależnie od tego czy dołączą do polskiego systemu oświaty, czy pozostaną w systemie ukraińskim. W działaniach tych wspierają Miasto organizacje pozarządowe, instytucje i firmy prywatne.

Lista punktów do nauki zdalnej:

https://edukacja.um.warszawa.pl/punkty-nauki-zdalnej

Mapa punktów do nauki zdalnej:

https://mapum2.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij Wydarzenie