Scroll to top
Poszukiwanie wesołowskich kamieni
10:00 do 18:00 - 15 kwietnia 2023
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Klub Młodzieżowego Wolontariatu „Kulturka” zainspirowany inicjatywą „Kamienie Warszawa” zaprasza do poszukiwania własnoręcznie malowanych kamieni w Wesołej. Jeśli macie w sobie żyłkę poszukiwacza skarbów to z pewnością to zadanie Wam się spodoba! Na czym polega akcja #kamykiwesoła? Przeczytajcie poniżej. 

1. GDZIE I KIEDY MOŻNA ZNALEŹĆ KAMIENIE?

Pomalowane kamienie oznaczone napisem „#kamykiwesoła” znajdziecie 15 kwietnia (sobota) w okolicach filii Ośrodka Działań Twórczych „Pogodna” (ul. Jana Pawła II 25). Mogą być trochę ukryte na tyłach budynku, przy lasku, ale i położone na widoku – bądźcie czujni!

 

2. CO ZROBIĆ ZE ZNALEZIONYM KAMYKIEM?  

Przede wszystkim będzie nam bardzo miło jak

pochwalisz się na Facebooku zdjęciem znalezionego kamyka i oznaczysz naszą akcję #kamykiwesoła @okwesola. Następnie zapraszamy do nas! Będziemy na Was czekać 15 kwietnia w godz.10-18 w Ośrodku Działań Twórczych „Pogodna” przy wyznaczonym stanowisku.  

 

3. CZY CZEKA NA NAS JAKAŚ NAGRODA? 

Jeśli nas odwiedzicie czeka na Was słodka nagroda oraz możliwość pomalowania swojego kamyka. Kamyk, który znajdziecie będziecie mogli wziąć dla siebie lub ponownie ukryć go w innym miejscu.   

 

Akcja #kamykiwesoła prawdopodobnie nie skończy się 15 kwietnia. Część kamyków zostanie nieodnaleziona w tym dniu, część będzie przygarnięta przez znalazców, a jeszcze inna przemieszczona – i o to w tym właśnie chodzi! Wędrujące kamienie mają cieszyć oko, być niespodzianką dla wędrowców i przede wszystkim zjednać sobie ludzi. Także szukajcie, oznaczajcie i śledźcie kamykowe przygody. 

To co, widzimy się 15 kwietnia? 😊 

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie