Scroll to top
Panny Dworskie – spektakl Teatru Południe
19:00 do 20:30 - 1 kwietnia 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Uwaga, uwaga! To nie Prima Aprilis. 1 kwietnia (sobota) o godz. 19:00 zapraszamy na "Panny Dworskie" Teatru Południe. Spektakl odbędzie się w Ośrodku Kultury Wesoła, ul. Starzyńskiego 21.

Wydarzenie bezpłatne.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr. tel. 22 773 55 99. 

 

Czy obraz może zainspirować do morderstwa? Czy sztuka wyzwala w ludziach najskrytsze żądze? W końcu - czy morderstwo też może być sztuką? I co otrzymamy, jeżeli do tego wszystkiego dodamy jeszcze niebezpieczną miłość?

Panny Dworskie to historia pięciu kobiet, które choć z pozoru zupełnie różne, zostały połączone przez wspólną pasję i przeszłość.

Po latach, z większym bagażem doświadczeń, grubszym portfelem w atmosferze wypełnionej bąbelkami szampana i nowoczesnych technologii, spotykają się, aby powrócić wspomnieniami do dawnych czasów.

Jednak czy to spotkanie okaże się być niewinne? Czy uczucia, które kiedyś łączyły, dziś mogą stać się powodem do zbrodni?

Tego wieczoru w oparach dymu i sztuki, w umysłach "panien" ożyją na nowo nie tylko wspólnie spędzone przez nie chwile, ale też emocje, które im wtedy towarzyszyły: namiętność, zazdrość, pasja, żal, strach, groza i miłość. Nikt nie może czuć się bezpiecznie... 

❕ZAPACHY - w spektaklu  używane są olejki eteryczne, dym tytoniowy oraz dym konopii siewnej.

Projekt jest realizowany w ramach inicjatywy Teatru Południe - Pracownia TP.

Teatr Południe to miejsce stworzone przez ludzi z pasji do sztuki. Miejsce gdzie chcemy pokazywać świat, w którym różnorodność jest rzeczą normalną i akceptowaną. Ważny jest dla nas brak wykluczeń i negatywnego traktowania wybranych grup ze względu m.in. na płeć, pochodzenie, preferencje seksualne lub religię.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie