Scroll to top
O czym „mówią” zdjęcia? – warsztaty dla rodzin
11:00 do 12:30 - 26 sierpnia 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Centrum Fotografii Muzeum Warszawy oraz Ośrodek Kultury Wesoła zaprasza dzieci od 6 roku życia wraz z rodzinami na warsztaty z „czytania” starych zdjęć i tworzenia albumów fotograficznych.

Fotografie sprzed lat kryją wiele sekretów. Uważne oko, nieco cierpliwości oraz dociekliwość godna detektywa pozwoli uchylić rąbka tajemnicy.

Zanim jednak rozszyfrujemy sekrety starych fotografii, wybierzemy się na „zwiedzanie” wspomnień, następnie na spotkanie z dziećmi z przeszłości. Jaką historię nam opowiedzą? Na koniec stworzymy albumy rodzinne.

Jesteście gotowi na przygodę?

Dla kogo: dla dzieci od 6 roku życia, dorośli, seniorzy

Godzina: 11:00

Czas trwania: 1,5 h

Miejsce: Ośrodek Kultury Wesoła, ul. Starzyńskiego 21 Warszawa-Wesoła

Wydarzenie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 16.08 pod nr. tel. 22 773 55 99.

Czy trzeba coś ze sobą zabrać?  1-2 fotografie rodzinne

Prowadząca: Anna Lorek-Maciejuk

 

Warsztaty będą skupiać się na wybranych fotografiach z Centrum Fotografii Muzeum Warszawy oraz na tematyce wspominania, doświadczania przeszłości za pośrednictwem fotografii, wartości fotografii jako sposobu utrwalania wydarzeń oraz wartości tworzenia albumów rodzinnych.

Warsztaty i projekt „Focus on Photography” dofinansowane są ze środków otrzymanych od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich oraz jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie