Scroll to top
Nieznane
14:30 28 maja 2022 do 14:00 31 maja 2022
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Finisaż wystawy fotografii Moniki Łuńskiej - Skibniewskiej oraz otwarta sesja fotograficzna dla dzieci i dorosłych.

Weź udział w sesji fotograficznej z MOKAJA Photography. Masz w domu np. kasetę VHS albo walkmana? Przynieś je ze sobą 28 maja do ODT Pogodna i weź udział w otwartej sesji fotograficznej dla dzieci i dorosłych z obiektami z minionej epoki! Uroczyste podsumowanie projektu będzie mieć miejsce o godz.16:30, na sesję zapraszamy w godzinach 14:30-16:00. Wystawę można oglądać od 9 do 31.05. Wstęp wolny, wydarzenie bezpłatne.

Projekt NIEZNANE ukazuje przedmioty z XX wieku w rękach osób urodzonych w XXI wieku. „Bohaterowie mojej sesji nigdy nie używali tych przedmiotów, a w większości nigdy ich wcześniej nawet nie widzieli. Nie potrafili zgadnąć, do czego służyły. Gdy im wytłumaczyłam przeznaczenie tych przedmiotów niektórzy z moich modeli starali się odtworzyć sposób ich użytkowania.”

Zdjęcia zostały wykonane w studio oraz w Warszawskim Muzeum Życia w PRL. Na wystawie możemy również obejrzeć i porównać pary zdjęć wykonane dwoma różnymi aparatami: analogowym ZENIT-E / 44-2 i cyfrowym FUJIFILM XT3 / 35 mm na tych samych ustawieniach ekspozycji oraz część z przedmiotów będących bohaterami zdjęć.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie