Scroll to top
Letnie Kino Plenerowe
09:29 4 czerwca 2019 do 23:00 30 sierpnia 2019
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

LETNIE KINO PLENEROWE

W lipcu i sierpniu wszyscy miłośnicy kina z Wesołej będą mieli okazję obejrzeć bezpłatne seanse filmowe w plenerze, w ramach Letniego Kina Plenerowego.
W repertuarze filmy, które trzeba zobaczyć. Szeroki przekrój tematyczny sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Cykl seansów rozpocznie się już 5 lipca o godz. 21.30 filmem pt. „Bodyguard zawodowiec”. Kolejne filmy w każdy lipcowy i sierpniowy piątek.

Harmonogram wyświetlania seansów przedstawia się następująco:

5 lipca, godz. 21.30 – „Bodyguard zawodowiec” - Jackson Smith jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Gatunek: komedia, akcja.

12 lipca, godz. 21.30 – „Czwarta władza” - Opowieść o najsłynniejszym śledztwie w dziejach dziennikarstwa, które zmieniło oblicze nie tylko tego zawodu, ale także całego świata, doprowadzając do ujawnienia najgłębiej skrywanych sekretów władz Stanów Zjednoczonych. Gatunek: dramat, polityczny.

19 lipca, godz. 21.30 – „Jutro będziemy szczęśliwi” - Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Gatunek: dramat, komedia.

26 lipca, godz. 21.30 – „Dalida” - Posiadająca ogromny dobytek muzyczny Dalida otrzymuje rolę w filmie, zdobywając tym samym duże uznanie. Gdy powraca do rodzinnego Egiptu, jest wielbiona przez tłumy, czując jednak, że depresja i bulimia przejmują kontrolę nad jej życiem. Gatunek: biograficzny, muzyczny.

2 sierpnia, godz. 21.00 – „Wszystkie pieniądze świata” - Szesnastoletni wnuk najbogatszego człowieka świata zostaje uprowadzony. Jego oddana matka stara się przekonać nieustępliwego miliardera do zapłacenia okupu porywaczom. Gatunek:thriller.

9 sierpnia, godz. 21.00 – „Zawsze jest czas na miłość” - Starsza kobieta pomaga nowo poznanemu mężczyźnie walczyć o dom. Przekonuje się, że nawet w jesieni życia miłość jest możliwa. Gatunek: komedia obyczajowa.

16 sierpnia, godz. 21.00 – „Gwiazdy” - Młody piłkarz rywalizuje ze swoim dawnym przyjacielem, zarówno na boisku, jak również o względy pięknej dziewczyny. Gatunek: biograficzny, sportowy.

23 sierpnia, godz. 21.00 – „Dzień Bastylii” - Kieszonkowiec Michael kradnie torbę z materiałem wybuchowym. Tymczasem agent CIA próbuje dotrzeć do ludzi odpowiedzialnych za zamach w Paryżu. Gatunek: akcja.

30 sierpnia, godz. 21.00 – „Gra o wszystko” - Była narciarka Molly Bloom zakłada najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Pewnego dnia do drzwi bohaterki pukają agenci FBI. Gatunek: biograficzny, dramat.

Wszystkie filmy będą wyświetlane na terenie przy Ośrodku Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy (ul. Starzyńskiego 21). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania seansu w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Post a Comment