Scroll to top
Letnie Kino Plenerowe
21:30 1 lipca 2022 do 23:30 29 lipca 2022
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Wszystkich miłośników kina zapraszamy na coroczne już Letnie Kino Plenerowe na terenie Ośrodka Kultury Wesoła przy ul. Starzyńskiego 21. Tym razem zapraszamy w lipcowe piątki o godz. 21:30. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wstęp wolny. Zapisy nie obowiązują.

W przypadku złych warunków atmosferycznych seans odbędzie się w sali koncertowej Ośrodka Kultury. 

 

Repertuar kina:

1 lipca 21:30 – „#tu i teraz” - Francuski szef kuchni decyduje się na podróż do Seulu, aby poznać kobietę w której zakochał się na Instagramie.

8 lipca 21:30 – „Pechowi szczęściarze” - W pogrążonej kryzysem gospodarczym Argentynie grupa mężczyzn decyduje się zebrać pieniądze niezbędne do zakupu opuszczonych silosów rolniczych.

15 lipca 21:30 – „Pojedynek na głosy” - Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że "piosenka jest dobra na wszystko". Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

22 lipca 21:30 – „Nadzwyczajni” - Bruno i Malik są najlepszymi kumplami, którzy od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się trudnymi przypadkami.

29 lipca 21:30 - „Też go kocham” - Annie nieprzychylnie ocenia recenzję swojego chłopaka mającego obsesję na punkcie gwiazdy rocka Tuckera. Doprowadza to do kłótni między nimi, a sam komentarz zauważa muzyk, który wysyła jej maila.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie