Scroll to top
Letnie Kino Plenerowe
21:30 1 lipca 2022 do 23:30 29 lipca 2022
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, Wesoła, Warszawa Zobacz dojazd

Wszystkich miłośników kina zapraszamy na coroczne już Letnie Kino Plenerowe na terenie Ośrodka Kultury Wesoła przy ul. Starzyńskiego 21. Tym razem zapraszamy w lipcowe piątki o godz. 21:30. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wstęp wolny. Zapisy nie obowiązują.

W przypadku złych warunków atmosferycznych seans odbędzie się w sali koncertowej Ośrodka Kultury. 

 

Repertuar kina:

1 lipca 21:30 – „#tu i teraz” - Francuski szef kuchni decyduje się na podróż do Seulu, aby poznać kobietę w której zakochał się na Instagramie.

8 lipca 21:30 – „Pechowi szczęściarze” - W pogrążonej kryzysem gospodarczym Argentynie grupa mężczyzn decyduje się zebrać pieniądze niezbędne do zakupu opuszczonych silosów rolniczych.

15 lipca 21:30 – „Pojedynek na głosy” - Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że "piosenka jest dobra na wszystko". Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

22 lipca 21:30 – „Nadzwyczajni” - Bruno i Malik są najlepszymi kumplami, którzy od dwudziestu lat czynnie działają na rzecz autystycznych dzieci i młodzieży. W prowadzonych przez siebie ośrodkach szkolą młodych ludzi z trudnych dzielnic, aby ci fachowo zajmowali się trudnymi przypadkami.

29 lipca 21:30 - „Też go kocham” - Annie nieprzychylnie ocenia recenzję swojego chłopaka mającego obsesję na punkcie gwiazdy rocka Tuckera. Doprowadza to do kłótni między nimi, a sam komentarz zauważa muzyk, który wysyła jej maila.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Wielkość czcionki