Scroll to top
Letnie kino plenerowe
21:00 23 lipca 2021 do 22:30 27 sierpnia 2021
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Wszystkich miłośników kinematografii zapraszamy na Letnie Kino Plenerowe, które odbywać się będzie na terenie przy głównej siedzibie Ośrodka Kultury. W repertuarze znajdą się filmy, które trzeba zobaczyć. Szeroki przekrój tematyczny sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 773 55 99.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania seansu w przypadku złych warunków atmosferycznych

Plakat z sową i informacjami o seansach filmowych.

Harmonogram sensów przedstawia się następująco:

23 lipca godz. 21:00 - "Pan T." /dramat, komedia/ Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością.

30 lipca godz. 21:00 - "Baczyński" - /biograficzny, poetycki, fabularyzowany dokument/Opowieść o legendarnym poecie oraz bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa, a także nieśmiertelna.

13 sierpnia godz. 21:00 - "Mia i biały lew" - /familijny, przygodowy/ Dziesięcioletnia Mia przenosi się wraz z rodziną z Londynu do Afryki. Zaaklimatyzować się w nowym środowisku pomoże jej biały lewek.

27 sierpnia godz. 21:00 - "Jak być dobrą żoną" - /komedia/ Paulette wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie