Scroll to top
Lato w Mieście – filia Pogodna
11:00 29 maja 2019 do 13:00 27 lipca 2019
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

LATO W MIEŚCIE 2019 w filii

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy od 24.06.2019 pod nr tel. 22 427 37 74

Karta zgłoszenia_LwM_Pogodna

15 lipca (poniedziałek) godz. 10.00-12.00 – Wyraź siebie – warsztaty artystyczne.

Jak pokazać emocje za pomocą słów i gestów? Jak współpracować na scenie z innymi? Czy trema to coś złego? Czy ten kto pierwszy zawsze jest lepszy? Co by było, gdybyśmy znaleźli się w wielkiej galaretce?

Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź podczas naszych warsztatów. Za pomocą różnych ćwiczeń, gier i zadań dramowo – teatralnych rozwiniemy  pewność siebie i kreatywność. Poprzez wykorzystanie profesjonalnych technik aktorskich zobaczymy, jak interesujący i wciągający potrafi być teatr.

Prowadzenie: Ewa Michałowicz

17 lipca (środa) godz. 10.00-12.00 – Summer and Holidays - warsztaty językowe.

Tematem przewodnim warsztatów będzie lato i wakacje. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość przypomnienia sobie lub zapoznania się ze słownictwem dotyczącym tej tematyki. A wszystko w zabawowej, lekkiej formie – będziemy bazować na ciekawej historyjce, nie zabraknie też gier i piosenek, a podczas tworzenia projektu plastyczno-językowego - kreatywnej zabawy.

Prowadzenie: Małgorzata Łazicka

19 lipca (piątek) godz. 10.00-12.00 – Moje kolorowe Zoo - warsztaty plastyczne.

Od malutkiej surykatki po wielkiego słonia, od mieszkańców bieguna po zwierzęta prosto z serca dżungli – każde z nich można spotkać w naszym zoo. Dla każdego znajdzie się wygodny wybieg z papieru i krepiny, a między nimi alejkami będą przechadzać się goście napływający tłumnie przez okazałą bramę – was też nie może tam zabraknąć.

Prowadzenie: Magda Przanowska

22 lipca (poniedziałek) godz. 10.00-12.00 – Summer Dance warsztaty taneczne.

Summer Dance 2019 to kolejna już odsłona zajęć w zakresie nowoczesnych form tanecznych (Street Dance, Videoclip, Hip-Hop Dance) i ich wariacji. Podczas naszego spotkania poza nauką kroków i choreografii, szczególny nacisk kładziony jest na koordynację ruchową i podstawy rytmiczne uczestników.

Prowadzenie: Paweł Zając

24 lipca (środa) godz. 10.00-12.00 – Co piszczy na świecie? – warsztaty podróżnicze.

Muzyczna i pełna gier i zabaw  podróż przez wszystkie kontynenty. Podczas tego  spotkania uczestnicy warsztatów poznają nie tylko etniczne instrumenty, ale także w rytm tradycyjnej muzyki zagrają w gry. Pod koniec spotkania wykonamy także własny instrument.

Prowadzenie: Anna Jóźwiak, Weronika Rozenek

26 lipca (piątek) godz. 10.00-12.00 – Hellada – warsztaty podróżnicze.

Przeniesiemy się do kolebki naszej cywilizacji. Przemierzając te niezwykłe tereny dowiemy się, w co wierzyli starożytni Grecy, czyli co to jest mit. Na dłuższą chwilę zatrzymamy się w Atenach, Tebach, Sparcie i Koryncie, zastanawiając się czym jest polis. Odpowiemy także na pytanie, jaka jest różnica między Olimpiadą a Igrzyskami.
Nasza grecka wyprawa to niezwykłe spotkanie z historią, kulturą, mitologią i sztuką starożytną.

Prowadzenie: Anna Jóźwiak, Weronika Rozenek

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Post a Comment