Scroll to top
Koncert Władysława Kaczmarka w ramach Otwartej Sceny
17:00 do 18:00 - 16 kwietnia 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na koncert w ramach programu Otwarta Scena, który odbędzie się 16 kwietnia o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury Wesoła (ul. Starzyńskiego 21). Wstęp wolny.

Piosenki A. Osieckiej, W. Młynarskiego, Z. Wodeckiego czy R. Jansona wykona Władysław Kaczmarek - niezwykle utalentowany i wrażliwy człowiek o niesamowitej pogodzie ducha, ujmującej osobowości i charyzmie. Władysław ma w swoim repertuarze kilkadziesiąt pięknych muzycznie i tekstowo piosenek z repertuaru znanych polskich twórców. Podczas występów dostarcza słuchaczom szeregu wzruszeń swoimi dojrzałymi interpretacjami.

Urodził się 31 lat temu i żyje na przekór wyrokom medycyny. Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest terapeutą i pedagogiem specjalnym.  Zawodowo pracuje w Fundacji

Tyflologika, a także jest wolontariuszem i moderatorem w kilku fundacjach i stowarzyszeniach w Polsce i krajach niemieckojęzycznych.

Od małego uczestniczy w festiwalach piosenki dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, będąc ich wielokrotnym laureatem.

W latach 2013 – 2019 doskonalił swoje umiejętności wokalne pod życzliwym okiem i uchem solistki poznańskiego Teatru Wielkiego, Pani Barbary GutajMonowid. Od 2021 roku rozwija swoje zdolności interpretacyjne z pomocą aktora Teatru Muzycznego w Poznaniu, Radosława Elisa. W starannie dobranych tekstach piosenek przekazuje publiczności dobre myśli, nadzieję i wartości, w które wierzy. 

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie