Scroll to top
Koncert muzyki rockowej w ODT Zielona – It’s time to get Swayzee!
18:00 do 19:00 - 2 czerwca 2021
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa Zobacz dojazd

Wracamy do działań stacjonarnych i to wracamy z przytupem!

Miejsce Aktywności Lokalnej w Ośrodku Kultury Wesoła zaprasza na rockowy koncert plenerowy. Obowiązują zapisy pod nr tel.: 22 506 51 57 lub 798 872 333. Wstęp wolny!
Miejsce: teren przy Ośrodku Działań Twórczych "Zielona" (ul. Wilanowska 3). Koncert realizowany zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

SWAYZEE to pięcioosobowy zespół muzyki rozrywkowej powstały w pandemicznym głodzie imprez i sentymencie do klasyki rock'n'rolla.
W skład zespołu wchodzą muzycy, którzy współtworzyli lub grali w wielu projektach muzycznych takich jak Augen X, Dozo, Noir, The Mugshots, Otherside, Bad Toys, PnX, Homeless Rockers, ROŚNINA, Modern Cave oraz są czynnymi uczestnikami warszawskich imprez muzyki improwizowanej.

Kornel Nurzyński - śpiew
Mike Sikora - gitara
Maciej Szczerbicki - gitara basowa
Aleksander Juźków - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Mirowski - perkusja

 

Zespół powstał przypadkowo w trakcie pandemii z inicjatywy Aleksandra Juźków żeby zapewnić rozrywkę na imprezie urodzinowej. Początkowo grali covery hitów muzycznych z przeszłości, ale po udanej imprezie postanowili kontynuować współpracę i stworzyć swoje własne hity i tak z połączenia schematów rockandrollowych, punkowej energii i tajemniczych technik oddechowych powstał koncept bycia SWAYZEE!

 

Oni są SWAYZEE!
Ty też możesz być SWAYZEE!
Przyjdź na koncert i zapnij pasy bo czeka cię szalona przejażdżka!

 

Autor grafiki: @NESSERart

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie