Scroll to top
Muzyka z ogrodu. Koncert dla sąsiadów
17:00 do 18:00 - 30 września 2023
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na niezwykły koncert lokalnej artystki Katarzyny Badziak " Muzyka z ogrodu" dedykowany wesołowskim sąsiadom.  Wydarzenie odbędzie się w ramach idei MAL (Miejsca Aktywności Lokalnej) 30 września (sobota) o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury (ul. Starzyńskiego 21).

Autorskie, fortepianowe kompozycje Kasi inspirowane są m.in. przyrodą, wspomnieniami i podróżami. Jej nastrojowe utwory pozwalają na chwilę zatrzymać się i zanurzyć w swoje wewnętrzne krajobrazy, bo przecież muzyka może być balsamem, przynosić ukojenie i łagodzić ból. Zapraszamy do muzycznego ogrodu Kasi!

Katarzyna Badziak - artystka i aktywistka, założycielka Matecznika, pomysłodawczyni Orkiestry dla Drzew, z wykształcenia socjolożka i psycholożka, mama trójki dzieci, tworzy muzykę, wiersze i piosenki.

(YouTube: https://www.youtube.com/@kasiabadziak1489)

Podczas koncertu wolontariusz z Polskiej Akcji Humanitarnej będzie prowadził zbiórkę pieniędzy.

MAL - Miejsce Aktywności Lokalnej

to miejsce otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej. MAL-em może być np. dom kultury, biblioteka albo lokalna klubokawiarnia. To miejsca oferujące bezpłatną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotkać się z sąsiadami, zorganizować dowolne warsztaty czy spotkanie.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie