Scroll to top
Kolaże w intencji pokoju dla Ukrainy – bezpłatny warsztat
10:00 do 13:00 - 19 marca 2022
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na bezpłatny warsztat kolażu w intencji pokoju dla Ukrainy.

Warsztat odbędzie się w Ośrodku Działań Twórczych Pogodna w Starej Miłosnej (ul. Jana Pawła II 25).

Jest to inicjatywa uczestników regularnych zajęć odbywających się na Pogodnej raz w miesiącu pod okiem artystki Bożki Rydlewskiej.

Na warsztacie skupimy się na tworzeniu kolaży o tematyce pokoju. Gotowe dzieła zostaną sprzedane, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dla Ukrainy. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej inicjatywy i do twórczego zinterpretowania hasła „POKÓJ”.

MAKE ART NOT WAR

Warsztat odbędzie się w sobotę 19 marca w godzinach 10-13. Jest bezpłatny, ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: 22 100 58 59. Liczba miejsc jest ograniczona. Spotkanie jest przeznaczone dla osób dorosłych.

Mimo, że część papierowych materiałów do kolaży będzie zapewniona zachęcamy do przyniesienia własnych materiałów, takich które będą w jakiś sposób kojarzyć się z hasłem „POKÓJ”. To mogą być wszelkie materiały papierowe – stare czasopisma i gazety, pocztówki czy kalendarze, zdjęcia (jeśli nie chcecie ich niszczyć to proponujemy je zeskanować i wydrukować), fragmenty zniszczonych książek, czy starych atlasów, kolorowe papiery, mapy, stare listy, a nawet suszone kwiaty.

Mamy też prośbę, by każdy z Was wziął na warsztat własne nożyczki.

ZAPISY: 22 100 58 59

autor grafiki: Bożka Rydlewska

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie