Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci – Szkoła magicznych zwierząt
11:00 do 12:30 - 10 marca 2024
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd
reż. G. Schnitzler
Niemcy, Austria, 2021 r., 93 min.
Wiek: 6+

Pełna magicznych przygód opowieść o Idzie i Bennim, oparta na bestsellerowej serii książek autorstwa Margit Auer. Ida to nowa uczennica w szkole w Winterstein, która musiała przeprowadzić się do innego miasta. Nie zostaje przyjęta przez klasę z otwartymi rękami. Jedyne wolne miejsce w ławce jest obok outsidera Benniego.

Pewnego dnia w szkole w Winterstein wychowawczyni, panna Cornfield, zapowiada przyjazd niezwykłego człowieka. Ma ich odwiedzić Mortimer Morrison, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu magicznych zwierząt. Ich niezwykłość polega na tym, że potrafią rozmawiać z człowiekiem, którego biorą za przyjaciela. Magiczne zwierzę nigdy nie zostawi swojego przyjaciela w potrzebie. To najwierniejszy towarzysz, jakiego można sobie wyobrazić. W klasie Ida i Benni jako pierwsi mają magicznych przyjaciół.

I nagle okazuje się, że wszyscy chcą się z nimi przyjaźnić. Tymczasem w szkole zaczynają znikać różne przedmioty. Dzieciaki i magiczne zwierzęta muszą trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.

 

 

 

Zapraszamy 10.03 (niedziela), o godz. 11:00 w Ośrodku Działań Twórczych "Pogodna", przy ul. Jana Pawła II 25, Warszawa-Wesoła

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy od 04.03 (poniedziałek) pod nr. tel. 22 100 58 59.

Organizer

  • Ośrodek Kultury Wesoła

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie