Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Wiking Tappi 1
11:00 do 13:00 - 25 października 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oświadczenie o stanie zdrowia osoby dorosłej

Reżyseria: A. P. Morawski, T. Moult – Milewska, M. Kur, M. Cholerek, E. Borysewicz, Marcin Podolec, Kacper Zamarło, Ł. Kacprowicz, M. Graj

Kraj i rok produkcji: Polska 2018

Wersja językowa: dubbing

Czas trwania: 54 min.

Kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Wiking Tappi to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach, które dzieją się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać wiedźmę Skrzypichę, trolla Gburka, elfkę Świetliczkę, kruka Paplaka i wiele innych baśniowych postaci.

W zestawie Wiking Tappi 1: Zamieszanie z zimowymi zapasami; Przeogromny kłopot; Magiczna kołyska; Opowieści gawędziarza; Awantura z wodnikami.

Zwiastun filmu:

Opis warsztatów:

"Każdy może być wikingiem"

Znacie jakiegoś wikinga? Jak wygląda, co może jeść? Oglądając film poznacie Tappiego, po warsztatach będziecie mogli zostać jednym/jedną z jego kolegów i koleżanek. Stworzymy hełmy godne prawdziwych wikingów. Będą miały rogi, warkocze a ich kolor wybierzecie sami. To dopiero będzie, czy myślicie, że każdy może zostać wikingiem? Nam się uda! Jesteście gotowi?

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie