Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Opowieści świnki
11:00 do 13:00 - 18 października 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oświadczenie o stanie zdrowia osoby dorosłej

Tytuł oryginalny: Mullewapp – Eine schone Schweinerei

Reżyseria: Theresa Strozyk

Kraj i rok produkcji: Niemcy 2016

Czas trwania: 72 min

Wersja językowa: lektor

Kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

W te urodziny przed Waldemarem wyzwanie poważniejsze niż zwykle. Do tej pory największą sztuką było to, by nie zjeść tortu przed czasem. Tym razem on i jego najlepsi przyjaciele – kogut Franz i mysz Johnny – muszą uratować farmę przed najazdem czwórki dzików wyjadających wszelkie zapasy. Przed tym gangiem nie uchowa się nawet stara marchewka, o torcie nie wspominając. Tylko jak dotrzeć na farmę, skoro dziki podstępem wyprowadziły ich w pole?

Opis warsztatów:

"Urodzinowy tort"

Opowieści świnki to historia trójki przyjaciół i… wielkiego tortu. Ach, któż z nas nie miałby ochoty na chociażby kawałek. A może to właśnie najlepszy sposób na warsztaty? Co myślicie o dekorowaniu własnych mini-tortów? Takich, które będziemy mogli od razu zjeść? To doskonały pomysł. Nie zabraknie słodkich, kolorowych lukrów, ozdób, cukierków, żelków i wszystkiego na co tylko będziemy mieli ochotę. A gdyby dodać, że każde z nas zrobi je samodzielnie. To świetna okazja do dobrej zabawy, ale i powód by móc spałaszować coś przepysznego.

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie