Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Gordon i Paddy
11:00 do 13:00 - 4 października 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oświadczenie o stanie zdrowia osoby dorosłej

Reżyseria: Linda Hambäck

Kraj i rok produkcji: Szwecja 2017

Czas trwania: 65 min

Wersja językowa: dubbing

Kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Ekranizacja znanych w Polsce szwedzkich kryminałów dla dzieci o przygodach komisarza policji ropucha Gordona i jego zastępcy – myszki Paddy. W trakcie śledztwa Gordon łapie na gorącym uczynku głodną myszkę. Szybko orientuje się, że Paddy nie mogła być sprawczynią kradzieży orzechów i prosi przemyślną myszkę o pomoc w śledztwie. Czy uda im się schwytać winnych przestępstw w lesie?

Zwiastun filmu:

Opis warsztatów:

"Misianki motanki"

Idąc za śladem komisarza policji ropucha Gordona i jego zastępcy – myszki Paddy stworzymy własne maskotki – misianki motanki. Nie będziemy kroić, ani szyć, wszystko co będzie do naszej dyspozycji to kawałek tkaniny i sznurek. Czy wiecie jak jedynie wiążąc zrobić maskotkę? Jeśli nie, dowiecie się tego podczas warsztatów. Być może powstanie Gordon, może Paddy, a może każda inne maskotka, którą będziecie mogli wziąć ze sobą. Czy chcecie prześledzić cały ten proces, jak powstają i jak w ławy i ciekawy sposób stworzyć własnego przytulaka?

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie