Scroll to top
„Wrzuć na luz” Kabaretu Czy Jakoś Tak
17:00 do 18:00 - 10 lutego 2024
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Zapraszamy na najnowszy, autorski program kabaretu Czy Jakoś Tak - Wrzuć na luz, który odbędzie się 10 lutego o godz. 17:00 w Ośrodku Kultury Wesoła, ul. Starzyńskiego 21.

Program skeczu "Wrzuć na luz" da widzowi sporą dawkę śmiechu i relaksu.

Tematyka spektaklu to nasze codzienne sprawy: sytuacje życiowe, perturbacje, smutki i radości przedstawione w ciekawy i subtelny sposób. Program nie zawiera elementów polityki. Pracując na scenie, artyści starają się uaktywniać widownię, wciągając ją do wspólnego śpiewania, co umożliwia dobór piosenek.

"Czy Jakoś Tak" to świetna recepta na udane spotkanie pełne emocji, uśmiechu i wzruszeń. Zapewnia doskonałą zabawę z dużą dawką dobrego humoru i piękną muzyką na żywo.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od 05.02 pod nr. tel. 22 773 55 99. Wydarzenie bezpłatne.

Kabaret "Czy Jakoś Tak” tworzą ludzie z pasją obdarzeni wielorakimi talentami i kochający to co robią. W błyskotliwych, autorskich tekstach i skeczach dają z siebie mnóstwo dobrej energii, bawiąc i zarażając pozytywnym nastawieniem do życia. Realizując przedstawienia kabaretowe zapraszają publiczność do wspólnej zabawy.

KRYSTYNA KRAKOWIAK

aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Dysponując pięknym sopranowym głosem oczarowała już niejednokrotnie publikę i jury ogólnopolskich festiwali. W swoim dorobku artystycznym ma długoletni okres koncertowania z chórami i solo. Realizuje się przez sztukę jako aktorka dramatyczna i kabaretowa, a w „Czy Jakoś Tak” w scenicznych wcieleniach umiejętnie żongluje swymi licznymi talentami. Podczas występów wprowadza widownię w świat zarówno muzyki rozrywkowej jak i najpiękniejszych arii operowych. Na scenie i w życiu prywatnym pełna uroku i wdzięku oraz dystansu do siebie i świata.

ULA RUTKOWSKA

aktorka, piosenkarka kabaretowa, tancerka, autorka. Występuje w rozmaitych zespołach teatralno-kabaretowych jak i tanecznych. Laureatka licznych konkursów i festiwali. W dorobku artystycznym ma kilka spektakli amatorskich teatrów oraz nagrody w konkursach tanecznych w tym II miejsce z Mistrzostw Europy Wschodniej w Tańcach Orientalnych. W kabarecie wciela się w najróżniejsze postaci, zachwycając widownię artystycznymi kreacjami i energią. Zobaczyć ją można jako pełną klasy damę, zakłopotaną panią sprzątającą, a nawet warszawskiego cwaniaka. W piosenkach potrafi wzruszać, czarować i bawić do łez.

WIKTOR KOWALSKI

aktor, kompozytor, autor tekstów, akompaniator, piosenkarz kabaretowy, utalentowany pianista młodego pokolenia. Gra wszystko: od klasyki po rozrywkę. Po skończeniu szkoły muzycznej akompaniował wokalistom na konkursach i festiwalach. Odtwarzając znane tematy wprowadza swoją myśl aranżacyjną, nadając im własną interpretację. W „Czy Jakoś Tak” pisze piosenki i skecze oraz uczestniczy w nich jako wykonawca. Jest „kopalnią pomysłów” na nowe programy. Jego specyficzne poczucie humoru pozwala zawsze znaleźć pointę i rozwiązanie nawet najbardziej opornego tematu kabaretowego.

WIKTOR SOSNOWSKI

aktor, akompaniator, kompozytor, autor tekstów, konferansjer z kilkunastoletnim dorobkiem muzyczno -artystycznym. Akordeonista samouk, związany z muzyką od wczesnych dziecięcych lat, a kabaret i aktorstwo wciągnęło go dopiero w wieku dojrzałym. W „Czy Jakoś Tak” błyskotliwym humorem bawi publiczność do łez, konferansjer i akustyk. Grając na akordeonie zabierze Państwa do krainy muzycznych marzeń i doda kolorytu wykonywanym przez wokalistów utworom. Autor piosenek i skeczy. Wulkan dobrej energii, sympatyczny gaduła, słowem dobry duch kabaretu.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie