Scroll to top
Jestem tu. Warsztaty samozapoznania
18:30 do 20:00 - 28 września 2022
Ośrodek Działań Twórczych "Zielona", ul. Wilanowska 3, Warszawa Zobacz dojazd

Jestem tu. Warsztaty samozapoznania

Chcesz popracować nad swoim wewnętrznym ja? Jesteś gotowy na zmianę sposobu myślenia? Chcesz by Twoje emocje w końcu znalazły ujście? Te spotkania są właśnie dla Ciebie!

Z emocjami borykamy się wszyscy, mamy różne doświadczenia życiowe i zazwyczaj każdy radzi sobie z nimi na swój sposób. My chcemy Ci podać pomocną dłoń i zachęcić do wzięcia udziału w spotkaniach z metodą EFT.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w dniu 28 września w godz. 18:30-20:00. Wstęp wolny. Zapisy pod nr tel. 22 506 51 57.

W ramach Miejsca Aktywności Lokalnej przy Ośrodku Kultury Wesoła zgłosiła się do nas Pani Marzena Czapska – lokalny life coach i trenerka personalna. Jaka jest historia Pani Marzeny? Przeczytajcie sami.

Uczyłam się od najlepszych. W swojej pracy live coacha łącze różne techniki takie jak Hipnozę Regresyjną, Ustawienia Helingera czy zasady przełożeń psychosomatycznych zwanych Rahen Hillig. W konsekwencji posługuje się wieloma narzędziami tak, by osoba z którą pracuję doświadczyła widocznych efektów.

Od jakiegoś czasu do zbioru technik, z których korzystam dołączyłam także technikę EFT (Emotional Freedom Techniques) - banalna w swojej prostocie i niezwykle skuteczna.

Technika ta pojawiła się w moim życiu kiedy było naprawdę ciężko - długa choroba i śmierć rodziców, kryzysy w związku i tragiczna śmierć przyjaciela, a w konsekwencji głęboka depresja. Po takich doświadczeniach rzadko komu udaje się „stanąć na nogi” bez leków. Mnie się udało. Bardzo pomogło mi EFT.

Dziś uczę tej metody innych ludzi i z radością obserwuję, jak ich życie zmienia się na swobodniejsze. EFT to metoda pracy samodzielnej, raz wyuczona pozwala na uwolnienie napięć w różnych obszarach życia - relacji, zdrowia, itp. Efekty można zauważyć stosunkowo szybko.

„Technika Wolności Emocjonalnej” polega na opukiwaniu punktów akupunkturowych przy jednoczesnym skoncentrowaniu się na problemie.

Zapraszam do wspólnego opukiwania i przygody z EFT!”

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie