Scroll to top
Koncert „Still got the Blues”
18:00 do 19:00 - 23 kwietnia 2022
Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, Stefana Starzyńskiego 21, 05-075 Warszawa Zobacz dojazd

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 22 773 55 99

Isobelle Bundy to Angielka mieszkająca w Józefowie, od najmłodszych lat jest związaną z muzyką. Tworzy własne utwory, pisze teksty i muzykę. Często śpiewa, akompaniując sobie na fortepianie. Ma dość eklektyczny gust muzyczny, jednak najlepiej czuje się w bluesie i balladzie. Inspiracji do tworzenia poszukuje w obszarach rocka, jazzu i popu. Wokalistce i pianistce towarzyszą uznani lokalni artyści: Andrzej Sajdak i Roman Sadowski. Muzycy spotkali się jesienią 2020 roku w Józefowie na koncercie Natalii Sikory. Wtedy zrodził się pomysł na wspólne muzykowanie.

Tytuł koncertu ''Still got the Blues'' nawiązuje do repertuaru zagranego na koncercie, czyli z gatunku bluesa. Chcemy pokazać, że blues żyje, ma się dobrze i warto go kultywować.

Natomiast, nie zamykamy się tylko na jeden gatunek muzyczny dlatego też chcemy pokazać, że jesteśmy otwarci na inne gatunki. Zespół w swoim repertuarze zaprezentuje znane utwory z gatunku jazzu, soul, funk, latin-pop, ballad oraz dodatkowo swój autorski materiał. Artyści na których się wzorujemy to m.in, Michael Buble, Beth Hart, B.B King, Dusty Springfield, Amy Winehouse, Stevie Wonder czy Diana Krall.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie