Scroll to top

ODT Zielona – zajęcia dla wszystkich grup wiekowych

NAUKA GRY NA PIANINIE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor: Małgorzata Feldgebel

Wiek: dzieci 6+, młodzież, dorośli

Termin: wtorki, godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt zajęć:  70 zł/1 zajęcia

W trakcie zajęć uczymy się grać ze słuchu, poznajemy też zapis nutowy aby móc wykonywać ulubione utwory. Od pierwszej lekcji uczeń gra z nauczycielem, przez co satysfakcja z pokonywania kolejnych etapów nauki jest większa. Nauka dostosowana jest do możliwości ucznia, zajęcia odbywają się w swobodnej, bezstresowej atmosferze. Realizujemy muzyczne marzenia i uczymy się grać ulubione utwory dostosowane do poziomu umiejętności młodego muzyka.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/pianino

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


NAUKA GRY NA SKRZYPCACH ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor: Małgorzata Feldgebel

Wiek: dzieci 6+, młodzież, dorośli

Termin: wtorki, godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt zajęć: 70 zł/1 zajęcia

Skrzypce to piękny i pełen zaskakujących możliwości instrument. Szybkość nauki dostosowana jest do możliwości ucznia. Również sam instrument dopasowany jest do wieku młodego adepta muzyki. Program zajęć obejmuje naukę gry ze słuchu a także z nut. Uczeń poznaje możliwości skrzypiec od pierwszej lekcji i od początku gra w towarzystwie drugiego instrumentu, ucząc się muzycznej współpracy.  Plan spotkań obejmuje też naukę notacji nutowej, która pozwoli na realizowanie muzycznych życzeń i marzeń ucznia. Zajęcia uczą wrażliwości na piękno muzyki i pewności siebie w czasie występów publicznych.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/skrzypce

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


STUDIO PIOSENKI  ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor: Agata Bartłomiejczyk

Wiek: dzieci 8+, młodzież, dorośli

Termin: czwartki, godziny zajęć ustalane są indywidualnie z instruktorem

Czas trwania zajęć: 45 minut

Koszt zajęć: 70 zł/1 zajęcia

Najważniejszym celem Studia Piosenki jest umuzykalnianie dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Podczas indywidualnych zajęć uczeń pozyskuje wiedzę dotyczącą prawidłowej emisji głosu, a także oswaja się z prawidłami sceny. Jedna lekcja trwa 45 minut, na które składa się rozgrzewka, rozśpiewka oraz praca nad repertuarem dobranym do umiejętności i preferencji uczestnika. W trakcie spotkań z uczeń ćwiczy dykcję, a także poznaje mechanizm pracy aparatu głosowego – podstawy związane z jego budową oraz higieną. Piosenki wykonywane przez ucznia na zajęciach dobierane są adekwatnie do jego zaawansowania technicznego, a także dojrzałości emocjonalnej, co ułatwia pracę nad ich interpretacją. Uczestnik poznaje podstawy zasad muzyki, dzięki którym może w przyszłości samodzielnie pochylić się nad repertuarem. Podczas zajęć uczeń wykonuje utwory z podkładami muzycznymi, do których może ćwiczyć także w domu.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/studio-piosenki

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


SZERMIERKA HISTORYCZNA – ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Instruktor: Aleksander Juźków

Wiek: dzieci 10+, młodzież, dorośli

Termin: piątki, godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem

Czas trwania zajęć: 60 minut

Koszt zajęć:  100 zł/1 zajęcia

Ogólnorozwojowe ćwiczenia z podstaw szermierki takie jak praca na nogach w stylu klasycznym oraz historycznym, ćwiczenia motoryczne kształtujące odpowiednie reakcje ciała, ćwiczenia siłowe wzmacniające partie mięśniowe ważne dla rozwoju umiejętności bojowych, ćwiczenia poprawiające kondycję oraz elementy samoobrony. Wszystkie ćwiczenia oparte są na znanych już od starożytności metodach treningowych wykorzystywanych przez wojowników z różnych zakątków świata.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/szermierka-historyczna

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


WIKLINOWE LOVE – WARSZTATY WIKLINIARSKIE

Instruktor: Katarzyna Wisińska-Wojtunik

Wiek: dzieci 10+, młodzież, dorośli

Termin: soboty, godz. 9.00-12.00 (raz w miesiącu) |

Koszt zajęć: 95 zł/1 zajęcia

Warsztaty wikliniarskie to zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku, płci i uzdolnień. Na zajęciach uczestnicy przekonają się, że wiklina to nie tylko kosze, choć w okolicach Wielkanocy z pewnością uplecione zostaną świąteczne koszyczki. Ponadto uczestnicy stworzą także wianki, pojemniki, tace, świeczniki, osłonki, a nawet kolczyki i talerze! Wszystkie te wiklinowe cuda będzie można zabrać ze sobą do domu zgodnie z zasadą: „Co wyplatam, to moje” 🙂 Dodatkowo na zajęciach uczestnicy dowiedzą się także między innymi: o czym szumią wierzby, dlaczego jedna para to ósemka oraz co to jest gima i dlaczego trzyma.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/wiklinowe-love

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


ZAJĘCIA FLORYSTYCZNE DLA KAŻDEGO

Instruktor: Agnieszka Janusek

Wiek: dzieci 6+, młodzież, dorośli

Termin: soboty, godz. 9.00-10.30 (raz  w miesiącu) | 18.09 | 02.10 | 27.11 | 18.12

Koszt zajęć: 60 zł/1 zajęcia

Zajęcia florystyczne to świetna zabawa dla każdego. Można na nich poczuć się jak prawdziwy florysta, oderwać od rzeczywistości dnia codziennego, pobudzić wyobraźnię i stworzyć coś swojego. To zabawa z przyrodą i naturą. W czasie trwania zajęć uczestnicy mają okazję uruchomić swoją wyobraźnię i za pomocą roślin, kwiatów i innych florystycznych materiałów stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję – dopasowaną do pory roku i okolicznościowych świąt. Warsztaty są otwarte dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. To okazja do międzypokoleniowych spotkań.

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/zajecia-florystyczne

Kontakt ws. sekcji: (22) 506 51 57 | 514 047 332


Wielkość czcionki