Scroll to top

Instruktorzy

Agnieszka Małecka

Absolwentka Animacji społeczno-kulturalnej i Edukacji medialnej na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła szkołę muzyczną I st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie wiolonczeli i fortepianu. „Śpiewa życie, bo jest warte nut”. Prowadząc zajęcia muzyczne, łączy zamiłowanie do muzyki oraz pracy z dziećmi. Swoją pasją zaraża podczas zajęć.

Instruktor zajęć: Muzyka, mama i ja

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Dorota Łasisz

Od trzynastu już lat pracuje w Ośrodku Kultury w Warszawie Wesołej oraz filii ODT „Pogodna” prowadząc sekcję ceramiczną dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Wraz z Ośrodkiem Kultury współtworzy wystawy, festiwale i warsztaty ceramiczne:- 2012-2014 festiwal „Ceramika. Moc Żywiołów”- 2017 „Ceramika. Moc Ognia” w trakcie Nocy Muzeów, – „Dziecięca Stolica”, „Piknik Wesoła”, „Lato w mieście”, „Zima w mieście”. W 2013 roku została wyróżniona przez Burmistrza Edwarda Kłosa tytułem „Instruktor Roku” w zakresie kultury i sztuki w Dzielnicy Wesoła m.st.Warszawy.

Jest podróżniczką, od 2004 roku zakochaną w Ameryce Łacińskiej. Dociera do wielu warsztatów i pracowni ceramicznych na tych terenach. Fascynuje się sztuką starożytną i współczesna, kulturą, architekturą. Należy do Związku Ceramików Polskich, a w latach 2013-2017 pełniła funkcję vice prezesa ZCP.
Zwiedziła takie kraje jak: Meksyk, Gwatemalę, Honduras, Belize, Salwador, Kostarykę, Nikaraguę, Panamę, San Blas, Kolumbię, Peru, Chile, Brazylię, Ekwador, Wyspę Wielkanocną i Kanadę.

Instruktor zajęć: Ceramika 

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Pogodna”

Paweł Zając

Jest pedagogiem tańca (nie tylko dlatego, że uczy lecz przede wszystkim ze względu na wykształcenie) i choreografem. Pracuję z dziećmi (najmłodsze grupy to 1-2 latkowie), młodzieżą i dorosłymi. Prowadził także wykłady na Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie: min. metodyka nauczania tańca i mody taneczne.

Jest twórcą metody rytmicznej Finger Rhythmics rozwijającej zdolności rytmiczne, koordynacyjne czy manualne. Aktualnie metoda (jako warsztaty koordynacyjno-rytmiczno-taneczne) wprowadzana jest w kilkunastu placówkach przedszkolnych w Warszawie (do tej pory korzystało z niej kilka przedszkoli i placówek terapeutycznych).

Instruktor zajęć: Videoclip Dance, Rytmiczne Maluchy Smyczki, Dance Maluchy, Finger Rhythmics Academy

Miejsce: Ośrodek Kultury,  filia ODT „Pogodna”

Magdalena Maćkowiak

Dwanaście lat temu wkroczyła na tą ścieżkę i nie żałuje żadnego momentu podążania nią. Wiele zawdzięcza swoim nauczycielom. Oni pozwolili jej zakochać się w tej dyscyplinie, kształcić, rozwijać umysł i ciało. Przez 5 lat uczęszczała do Szkoły Jogi na Mokotowie, gdzie doskonaliła swoje umiejętności techniczne: uczyła się u ważności w dążeniu do precyzji wykonywania poszczególnych asan, wsłuchiwała się w sygnały płynące z ciała, dzięki czemu zyskała samoświadomość i poczuła, jak pracują jej mięśnie. A potem ruszyła w samodzielną podróż po różnych odmianach jogi. Praktykowała hatha jogę, bikram jogę, ashtangę, kundalini, vinysę flow, by ostatecznie zakochać się w tej ostatniej. Uprawnienie instruktorskie zdobyła w International Fitness & Aerobic Academy , uzyskując Dyplom Instruktora Vinyasa Power Yoga.


Joga jest jej drogą , więc nieustająco się kształci i praktykuję. Uczestniczy w kursach i warsztatach pogłębiając swoją wiedzę również w innych dyscyplin np. stretchingu , pilatesu, profilaktyki zdrowego kręgosłupa.

Instruktor zajęć: Joga, Zdrowy Kręgosłup

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Łukasz Depa

„Tancerz breaking (breakddance, b-boying) pochodzący z Warszawy. Wszechstronny instruktor, choreograf. Początek jego drogi i pasji tanecznej to przełom 1999-2000. Uczestnik licznych warsztatów w Polsce, Europie, USA z prekursorami i pionierami breaking. Współpracuje z Centrum Twórczości Narodowej, teatrami, szkołami tańca, domami kultury.

Zajmuje się organizowaniem zawodów, festiwali, wydarzeń tanecznych oraz kursów i warsztatów mających na celu zainspirowanie uczestników do rozwoju własnej osobowości, świadomości ruchu i ciała, sprawności fizycznej i twórczego myślenia. Aktywnie bierze udział w międzynarodowych wydarzeniach takich jak: zawody taneczne, koncerty, festiwale filmowe, projekty-pokazy międzynarodowe, spektakle teatralne i inne imprezy promujące sztukę.

Instruktor zajęć: Break Academy!

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Aleksandra Skoneczna

Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych wydział Teatru Tańca, Od 8 roku życia trenuje akrobatykę sportową na trampolinie i ścieżce. Wicemistrzyni na Mazowszu w skokach na trampolinie, obecnie jako Instruktorka akrobatyki i gimnastyki dzieli się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami z najmłodszymi jak i trochę starszymi dziecmi.

Instruktor zajęć: Akrobatyka sportowa

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Julia Jaskot

Z tańcem związana od 6 roku życia. Licencjonowana instruktorka tańca i tancerka Teatru Coda w Koninie. Od kilku lat tworzy autorskie choreografie dla dzieci. Na co dzień pracuje w warszawskich przedszkolach prowadząc zajęcia z tańca i rytmiki przekazując swoją wiedzę najmłodszym pokoleniom. Na zajęciach stawia nie tylko na rozwój młodego tancerza, ale także na kreatywność, estetykę oraz naukę poprzez zabawę

Instruktor zajęć: Balet

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Karolina Kamińska

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 6 roku życia trenuję taniec nowoczesny, trenowałam w szkole tańca „JAST
Wrocław” gdzie szkoliła się w rożnych stylach zaczynając od disco-dance, jazz, salsa, rock&roll później hip -hop, hause, poping, looking i tak zostało. W latach 2002- 2018 była tancerką w kadrze Polski federacji IDO i WADF reprezentując nasz kraj na arenie międzynarodowej w stylach – hip-hop, jazz, disco – dance. Od 2010 roku jeste trenerem tańca dzieci i młodzieży oraz instruktorem zajęć taneczno-rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Instruktor zajęć: Taniec 

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Elżbieta Kabała

Jest instruktorką tańca o specjalizacji taniec współczesny. Tytuł ten zdobyła na 3-letnim „Kursie Kwalifikacyjnym” w Łodzi w 2004 r. Szkolona była przez wielu specjalistów z całego kraju między innymi: Witolda Jurewicza, Jacka Owczarka, Tomasza Rowińskiego, Annę Krzemińską czy Leszka Bzdyla. Na kursie tym zapoznała się z techniką tańca jazzowego, którego różnorodność wypływająca z łączenia się z innymi stylami tanecznymi, takimi jak latyno, afro, funky, modern, etc., pozwoliła jej na to co dla niej najcenniejsze, czyli swobodę w wyrazie, muzyce, formie i ruchu.

Wielokrotne warsztaty z choreoterapii jak również prywatne zainteresowania psychologią, czy też medytacją, wywarły duży wpływ na głębsze spojrzenie na taniec, nie tylko jako połączenie techniki i wdzięku, będących zaledwie zewnętrznym efektem ćwiczeń, ale przede wszystkim jako na zapis ruchowy, niepowtarzalny stenogram z życia każdego z nas.

Na zajęciach szczególną uwagę zwraca na odczytywanie emocji i przekazywanie ich ruchem. Według niej taniec jest zwierciadłem dla emocji. Uważa, że aby móc je pokazywać na scenie, najpierw trzeba nauczyć się rozróżniać choćby podstawowe uczucia takie jak radość, smutek, gniew. Emocje te „ubrane” w muzykę i ruch, będą tworzyły całość choreograficzną na scenie.

Instruktor zajęć: Balet, Jazz/ Taniec nowoczesny, Gimnastyka kręgosłupa

Miejsce: Ośrodek Kultury, 

Aneta Patro

Licencjonowana instruktorka Zumby od 2014 roku. Już od ponad 5 lat związana na naszym Ośrodkiem Kultury Wesoła, zawsze uśmiechnięta i pełna energii, zaraża innych pozytywnym nastawieniem. Uwielbia dzieci i to właśnie prowadzenie zajęć dla najmłodszych kursantów jest jej pasją. Jej zajęcia to połączenie dobrej zabawy ze spaleniem kalorii, gwarantujące uśmiech na twarzy i pozytywne emocje.

Jej motto życiowe – ” To co najlepsze dopiero przed nami”

Instruktor zajęć: Zumba kids, Zumba dorośli 

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Agata Bartłomiejczyk 

Ukończyła studia licencjackie oraz magisterskie na wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, w klasie śpiewu solowego dr Danuty Dudzińskiej-Wieczorek. Przez pięć lat była związana z teatrem Panopticum w Lublinie. Podczas studiów w Łodzi kreowała takie postacie jak: Polly w Operze za trzy grosze K. Weilla w reżyserii Andrzeja Ferenca, Frau Reich w Wesołych Kumoszkach z Windsoru O. Nicolaia w reżyserii Renaty Redo-Dobber oraz Jou-Jou w Wesołej Wdówce F. Lehára w reżyserii Zbigniewa Maciasa. Nagrała trzy płyty z lubelskim chórem Kasjopea jako solistka: Kasjopean, Lubelski Tryptyk Styczniowy oraz Oratorium o mieście Lublinie (muz. Alicja Grzeszczyk, Mariusz Ostański). W latach 2010-2012 śpiewała w lubelskim chórze Kantylena. Okazjonalnie współpracuje z Jan Jarecki Trio. Od trzech lat pracuje jako instruktor śpiewu.

Instruktor zajęć: Studio Piosenki

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Pogodna” filia ODT „Zielona”

Małgorzata Feldgebel 

Muzyk grający na skrzypcach, altówce, fortepianie i wielu innych, nieznanych dzisiaj instrumentach dawnych. Współpracuje ze znanymi polskimi zespołami, koncertuje w kraju i za granicą, nagrywa wiele płyt. Od wielu lat jej pasją jest uczenie gry na instrumentach i dzielenie się miłością do muzyki z jej adeptami w każdym wieku. Pracuje jako nauczyciel w szkole muzycznej.

Instruktor zajęć: nauka gry na skrzypcach i pianinie

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”

Roman Sadowski

 

Instruktor zajęć: Gitara i Ukelele

Miejsce:  filia ODT „Pogodna” 

Bożena Klasa

Jest absolwentką Instytutu Edukacji Artystycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; kierunek: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalność: arteterapia. Otrzymała wyróżnienie za dyplom artystyczny w pracowni malarstwa prof. Marzanny Wróblewskiej. Ukończyła również Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego.

Zamiłowanie do rysunku, malarstwa, fascynację kolorem wykazywała od dzieciństwa. Realizowała swoją pasję twórczą w codziennych działaniach na różnych płaszczyznach życia. Uczestniczyła w kursach rysunku i malarstwa prowadzonych przez Pracownię Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie. Brała udział w plenerach, wystawach zbiorowych; wystawy indywidualne, min. w ODT Pogodna.

Malarstwo jest dla niej formą wyrażania swojej osobowości, przekazywaniem emocji i spostrzeżeń wynikających z obserwacji codzienności. W pracy z uczniami najważniejsze jest dla niej inspirowanie do swobodnej, radosnej twórczości i wspieranie indywidualnego rozwoju. Jej działania plastyczne łączy z innymi zainteresowaniami, do których należą muzyka, fotografia i literatura.

Instruktor zajęć: Rysunek i malarstwo

Miejsce: filia ODT „Pogodna”, filia ODT „Zielona”

Agnieszka Janicka-Szweda

Absolwentka italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego, lektor/tłumacz języków obcych (włoski, angielski, polski dla obcokrajowców), 26 lat pracy w zawodzie. W czasie wolnym najchętniej uczy… się hiszpańskiego, francuskiego i tańców orientalnych, podróżuje i gra w planszówki.

Instruktor zajęć: Język włoski

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”

Zuzanna Gąsowska

Jest absolwentką muzykologii (studia stacjonarne I stopnia, tytuł licencjata otrzymany w 2016 r.) oraz filologii włoskiej (tytuł magistra z wyróżnieniem otrzymany w lipcu 2020 roku) na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada doświadczenie jako lektor języka włoskiego dla dorosłych; prowadziła autorskie zajęcia z podstaw języka włoskiego i wiedzy o kulturze Włoch dla dorosłych z różnymi rodzajami niepełnosprawności w Fundacji Aktywizacja (XII 2016-II 2017) oraz kurs włoskiego w ODT Pogodna w sezonie 2018/2019. W nauczaniu wykorzystuje wykształcenie muzyczne (piosenki, ruch); zapewniam miłą atmosferę, dobrą organizację i rzetelność.

Instruktor zajęć: Język włoski

Miejsce:  filia ODT „Pogodna”

Anna Pawluczuk

Studentka III roku germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Łączy studia z pracą w przedszkolu jako pomoc nauczyciela, co pozwala jej mieć stały kontakt z dziećmi. Języka niemieckiego uczy się już od 15 lat, więc swoją przygodę zaczynała od piosenek „Backe, backe Kuchen” oraz kolorowych książeczek z podstawowymi słówkami. Uważa, że należy „odczarować” naukę języka niemieckiego, która często opiera się jedynie na wykonywaniu mało interesujących zadań i ciągłej odmianie czasowników na tablicy. Kontakt z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność, stąd pomysł, by połączyć dwie pasje – miłość do języka oraz do dzieci.

Instruktor zajęć: Język niemiecki – Deutsch mit Panda

Miejsce: Ośrodek Kultury,  filia ODT „Pogodna”

Agnieszka Janusek

Z wykształcenia archeolog, pedagog. Jednakże od kilku lat zajmuje się florystyką. Posiada ukończoną szkołę florystyczną. Na codzień pracuje małej kwiaciarni. Uwielbia pracować z dziećmi, seniorami. Dlatego też prowadzi cykliczne zajęcia z seniorami w Klubie Seniora i okazjonalne warsztaty z dziećmi w szkołach, ośrodkach. Od kilku lat związana z Fundacją Nasze Dzieci. Prywatnie mama trójki dzieci. Uwielbia psy, ma ich dwa. Każdą wolną chwilę stara się poświęcać na podróże.

Instruktor zajęć: Warsztaty florystyczne

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”

Bogumiła Nawrot

Pani Bogumiła ma dylemat. Nie wie, czy jestem tłumaczką, która w wolnym czasie uczy angielskiego, czy nauczycielką, która w wolnych chwilach tłumaczy książki i filmy. Jedno jest pewne: oba te zajęcia przynoszą Pani Bogumile dużo zadowolenia. A ktoś kiedyś powiedział, że człowiek może się uważać za wyjątkowego szczęśliwca, jeśli robi w życiu to, co lubi, i jeszcze mu za to płacą. Jako nauczycielka stara się, żeby uczniom nauka też sprawiała przyjemność, tak jak jej ich uczenie. A dlaczego została nauczycielką, przyznaję, że w dość późnym wieku? Lubi dzieci i fascynuje  logika ich myślenia, i jest pełna podziwu dla dorosłych, którzy mimo licznych obowiązków mają dość samozaparcia, by uczyć się czegoś nowego.

Instruktor zajęć: Język angielski dla dorosłych

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”, 

Natalia Bartuszek

Natalia Bartuszek ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilkunastu lat z zaangażowaniem i uśmiechem uczy języka angielskiego. Radość uczniów z małych i dużych sukcesów dodaje jej motywacji do dalszej pracy. Poza nauczaniem interesuje się ekologią i zdrowym odżywianiem.

Instruktor zajęć: Język angielski dla dorosłych oraz Krok po kroku, czyli angielski dla seniorów

Miejsce: filia ODT „Zielona”

Patrycja Zarębska

Od 8 lat prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, w szkołach językowych, w firmach jak również prowadzi zajęcia indywidualne. Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS, na kierunku Filologia angielska, ze specjalizacją nauczycielską. Zdarza się jej również prowadzić kursy i zajęcia dla lektorów, 'jak nauczać”.

Zaprasza na kurs prowadzony jej autorską metodą, z wykorzystywanie tak zwanych 'real life materials', w czasie jej kursów uczymy się z życia w oparciu o zróżnicowane materiały audiowizualne; Ted, BBC, The New York Times etc.

Instruktor zajęć: Angielski dla seniorów, Angielski dla wiecznie początkujących i grupa średnio zaawansowana, Kurs angielskiego dla maturzystów

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Grażyna Bany

 

.

Instruktor zajęć: Pracownia Plastyczna, Rysunek i malarstwo

Miejsce: Ośrodek Kultury

Katarzyna Wisińska-Wojtunik

Instruktor wikliniarstwa. Przygodę z wyplataniem rozpoczęła kilka lat temu i od tamtej pory nieustannie szlifuje swój warsztat. Interesuje się dekorowaniem wnętrz, florystyką, fotografią, renowacją mebli i szyciem. Uwielbia czytanie, granie w planszówki i kabaret Hrabi. Jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.

Instruktor zajęć: Warsztaty wikliniarskie

Miejsce: Ośrodek Kultury,  filia ODT „Pogodna”

Małgorzata Łazicka

Mama trójki maluchów, absolwentka kierunku Nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim (UKKNJA), doświadczona w prowadzeniu zajęć językowych z dziećmi. Musical Babies łączy jej pasje – uczenia języka angielskiego, zabawy z dziećmi i zamiłowania do śpiewu.

Instruktor zajęć: Musical Babies, Musical English

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”,  filia ODT „Pogodna”

Maciej Draus

Maciej ma w dorobku 15 lat edukacji pianistycznej. Skończył 5-letnie studia teorii muzyki na I Wydziale Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina.
Jest posiadaczem Dyplomu „Metodyki nauczania gry na fortepianie” w/w Uczelni. Jest współautorem podręcznika do nauki gry na flecie prostym i keyboardzie „Klawisze i dziurki”. Jest również Jurorem konkursów muzycznych i pianistycznych a jego uczniowie występują w licznych konkursach muzycznych oraz grają na koncertach. Kilku wychowanków Macieja jest dziś znanymi w środowisku muzykami, są to m.inn. : Maria Krajewska – organy, Joanna Liberadzka – harfa, Jarosław Praszczałek – dyrygentura, Miłosz Dembinow – kompozytor, dyrygentura; Mateusz Bąkowski – fortepian.

Poza grą na pianinie Maciej jest także pasjonatem gry w szachy, którymi to interesuje się od 8 roku życia. W latach 1978 – 81 był zawodnikiem Klubu Szachowego „Łączność – Warszawa” i z sukcesami występował w lidze! Poza samą grą uwielbia rozwiązywanie różnorodnych typów zadań szachowych i ich analizę.

Instruktor zajęć: nauka gry na pianinie

Miejsce: filia ODT „Zielona”

Tania Flores

Boliwijka od dwóch lat mieszkająca w Polsce. Pracowała w obszarze współpracy międzynarodowej i była stypendystką studiów magisterskich w dziedzinie stosunków międzynarodowych na Universidad Andina Simón Bolívar w Ekwadorze. Zna i kocha kulturę hispanoamerykańska. Jednocześnie jej zainteresowanie językami oraz chęć ich uczenia się zmotywowały ją do nauczania języka hiszpańskiego dorosłych, młodzieży i dzieci podczas jej pobytu w Polsce.

Instruktor zajęć: Clases de Espanol – język hiszpański dla dzieci i dorosłych 

Miejsce: filia ODT „Pogodna”, filia ODT „Zielona”

Katarzyna Tomaszewska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, zawodowo związana z branżą chemiczną. Posiada  kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka hiszpańskiego z dziećmi. Prywatnie – mama 2-letniej Mai, mieszkanka Marysina Wawerskiego. Miłośniczka Netflixa, gier planszowych i literatury hiszpańskojęzycznej.

Instruktor zajęć: Niños Musicales

Miejsce: filia ODT „Zielona”

Joanna Maciąg

Pedagog w Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ”Tęcza”, gdzie na co dzień spotyka się z cudownymi osobami niepełnosprawnymi. Od wielu lat prowadzi warsztaty ceramiczne, wymienia inspiracje z uczniami ”Moracza”, dziećmi z edukacji domowej i innymi twórczymi mieszkańcami wesołowskiej dzielnicy. Jest prawdziwym włóczykijem, lubi gadać z dziećmi, psami i kotami.

Instruktor zajęć: Ceramika

Miejsce: filia ODT „Zielona”

Natalia Kovalenko

Sopranistka i dyrygentka – jest absolwentką Akademii Muzycznej im. P. Czajkowskiego w Kijowie na Ukrainie. Od kilku lat mieszka w Polsce, która stała się jej drugą Ojczyzną.  W 2010 roku założyła w Polsce Agencję Artystyczną, która miała na celu nawiązanie relacji kulturowych pomiędzy Ukrainą a Polską. Należy dodać, że artystka jako jedyna została wybrana i poproszona przez Andrzeja Płonczyńskiego (wieloletniego akompaniatora Anny German) do cyklów koncertów poświęconych Annie German, za wyjątkową wrażliwość i kunszt artystyczny. W 2017 została zaproszona do ścisłego grona Społecznego Komitetu 200 rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki – gdzie powierzono jej wyłączną koordynację projektów Moniuszkowskich na Ukrainie. W 2018 roku przygotowała, uczestniczyła i koordynowała tourne artystów z Polski i Ukrainy, finansowany przez Senat RP promujący muzykę Stanisława Moniuszki na najlepszych scenach w Kijowie, Żytomierzu, Winnicy, Tarnopolu i Iwano-Frankiwsku. W tym samym roku przygotowała kolejne projekty, uczestniczyła w przygotowaniu spektakularnej inauguracji roku Stanisława Moniuszki, realizowanej przez Filharmonię Narodową Ukrainy w Kijowie i artystów z Polski i Ukrainy w marcu 2019 r.

Natalia zawsze dba o najwyższy poziom artystyczny. Ceni sobie utwory niepozbawione wartościowej treści i emocji, dba o to, aby opowiadane przez nią historie przemawiały do serc słuchaczy. Jej wszechstronność wokalna pozwala na wykonanie zarówno repertuaru klasycznego, jak i piosenki popularnej czy artystycznej.

 

Instruktor zajęć: Chór MALWY

Miejsce: Ośrodek Kultury, filia ODT „Zielona”

Michał Gałek

Rocznik 1990. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 6 lat na warszawskim Kamionku. Na początku był tancerzem latynoamerykańskiej formacji tanecznej Beaty Bartoń, potem Anny Głogowskiej, później dorosłego zespołu i grupy zawodowej Kamion Dance Piotra Galińskiego, która była 10-krotnym Mistrzem Polski Formacji Tanecznych. Wielokrotnie reprezentował Polskę na turniejach rangi międzynarodowej oraz na Mistrzostwach Świata i Europy. Jest cały czas czynnym tancerzem tańca towarzyskiego, posiadającym najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S”. Poza tanecznymi sukcesami ukończył studia na AWF w Warszawie oraz na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca.

W swoją pracę wkłada całe taneczne doświadczenie oraz pasję do ukochanej dyscypliny. Nieustannie szkoli się na międzynarodowych szkoleniach dzięki czemu ma do zaoferowania swoim uczniom wiele ciekawych technik, nowych form i stylów tańca oraz unikalnych choreografii.

Instruktor zajęć: Taniec dla dzieci

Miejsce: Ośrodek Kultury

Kamila Janaszek-Hańska

Absolwentka kulturoznawstwa (specjalność: filmoznawstwo, specjalizacja: medioznawstwo) na Uniwersytecie Jagielońskim.  Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu zarządzania kulturą na Uniwersytecie Warszawskim (Podyplomowe Studia Menadżerskie- Zarządzanie dla twórców, artystów i animatorów kultury). Od 2000 roku współpracuje z Teatrem Kontrapunkt, gdzie występuje oraz reżyseruje, a także prowadziła warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów. Podczas pracy dla Stowarzyszenia na rzecz Kultury Młodzieżowej Aktywacja, prowadziła warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży, które zaowocowały wystawieniem przedstawienia muzycznego „ziomStrory”. Prowadziła także zajęcia teatralne dla dzieci i seniorów, które zakończyły się wystawieniem „Wielopokoleniowych Jasełek” – w ramach „Międzypokoleniowego festiwalu pozytywnych wydarzeń 2010”

Instruktor zajęć: Warsztaty teatralne 

Miejsce: filia ODT „Pogodna”

Urszula Kowal-Gajewska

Moją pasją jest praca z dziećmi, dlatego od 13 lat zajmuję się rozwijaniem najmłodszych artystów. W spotkaniach ze mną uczestniczą maluszki od roczku do wieku szkolnego. Zawsze są to spotkania pełne koloru, radości i swobody twórczej. Po pracy czeka na mnie w domu dwóch synków, z którymi spędzam czas na zabawie i wspólnych spacerach po lesie.

Instruktor zajęć: Twórczy Maluch, Zabawkowy Świat on-line

Miejsce: Ośrodek Kultury,  filia ODT „Pogodna”

Dorota Wrońska

 

Instruktor zajęć: Pracownia Przyrodnika 

Miejsce:  filia ODT „Pogodna”

Wielkość czcionki