Scroll to top

ODT Zielona

DZIECI

MUSICAL BABIES (dzieci 0,5-3 lata)

Muzyczny angielski dla najmłodszych. To językowo-muzyczno-ruchowe zajęcia oddziałujące na wszystkie zmysły! Dzieci w naturalny sposób osłuchują się z językiem angielskim m.in. poprzez: słuchanie muzyki, taniec i ruch, muzykowanie za pomocą prostych instrumentów, obserwację gestów wykonywanych przez dorosłych.

Termin: wtorki, godz. 10.00-10.45

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Małgorzata Łazicka

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

ZUMBA KIDS (dzieci 4-7 lat)

Zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci w wieku 4-7 lat, które poprzez świetną zabawę poprawiają kondycję. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Zajęcia ZUMBY mają także korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Uczą umiejętności pracy zespołowej, pewności siebie i odpowiedzialności.

Termin: piątki, godz. 17.00-17.45

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Aneta Patro-Chudzik

Koszt zajęć: 50 zł/m-c

MUSICAL ENGLISH (dzieci 3-6 lat)

Śpiewający angielski to energiczne zajęcia dla dzieci wyróżniające się wykorzystaniem muzyki, śpiewu i ruchu w nauce języka angielskiego. Celem zajęć jest osłuchanie się z językiem oraz nauka w sposób aktywny słów, zwrotów i całych zdań. Materiał jest przyswajany wszystkimi zmysłami w czasie kreatywnej zabawy.

Uwaga: w ramach zajęć należy zakupić podręcznik wraz z płytą CD. Koszt: 55 zł.

Termin: środy, godz.17.30-18.15

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Małgorzata Łazicka

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

NIÑOS MUSICALES (dzieci 3-6 lat)

Dzieci poznają język hiszpański w sposób muzyczno-ruchowy. Uczestnicząc początkowo w naśladowaniu często śmiesznych czynności do piosenek i rymowanek, powoli dołączają się dośpiewania ich z kilkoma wyrazami, następnie zbiorem wyrazów, aż śpiewają całe piosenki i mówią rymowanki.

Termin: poniedziałki, godz. 17.30-18.15

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Katarzyna Tomaszewska

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

PLASTYKA Z WYOBRAŹNIĄ (dzieci 4-5 lat)

Spojrzenia artysty i dziecka są sobie bardzo bliskie. Jest w nich świeżość, spontaniczność, fantazja. We wspólnym zetknięciu tworzą nowe krainy,  nowe światy. Codzienność tłumaczy się tu na kolor, kreskę, światło, formę. Celem głównym zajęć będzie przede wszystkim dobra zabawa, kreatywna, pomagająca wyrażać osobowość, zabawa beztroska i pełna wrażliwości.

Termin: wtorki, godz.16.45-17.30

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Katarzyna Fronczak

Koszt zajęć: 90 zł/m-c

PRACOWNIA PLASTYCZNA (dzieci 6-9 lat)

Zajęcia w trakcie których dzieci stopniowo zagłębią się w techniki plastyczne. Lepienie z mas plastycznych, malowanie nie tylko pędzlem, rysowanie pastelami suchymi i mokrymi, wszystko to w celu pobudzenia zainteresowania pracami plastycznymi, rozbudzenia wyobraźni i twórczego działania. W programie zajęć: formy przestrzenne, masa solna, malowanie, rysowanie pastelami, wycinanie, wydzieranie, szycie i wiele plastycznych niespodzianek.

Termin: piątki, godz. 16.30-17.30

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Instruktor: Grażyna Bany

Koszt zajęć: 75 zł/m-c

CERAMIKA (dzieci 6-11 lat)

Na warsztatach ceramicznych nauczycie się jak z gliny stworzyć COŚ. Jak to COŚ ulepić profesjonalnie, żeby się nie rozpadło na kawałeczki.  Jak pomalować angobą, żeby nie było nijakie. Jak fachowo wstawić do pieca, żeby nie ukruszyć. Jak to COŚ umiejętnie poszkliwić, żeby uwodziło blaskiem i kolorem.  Jak to COŚ zaprojektować, żeby było użyteczne niczym durszlak na truskawki, albo zupełnie niepraktyczne – ale cieszące oko – jak figurka Barbapapy z siedmioma kończynami;)

Warsztaty obejmują obcowanie z naturalnym materiałem, jakim jest glina. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej i estetycznej. Rozwinięcie zdolności manualnych, prześledzenie drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się piękną formą dekoracyjną. Ponadto warsztaty te oferują także udoskonalenie umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijanie poczucia przestrzeni i trójwymiarowości.

Termin:

I grupa – wtorki, godz. 17.00-19.00

II grupa – czwartki, godz. 17.00-19.00

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Joanna Maciąg

Koszt zajęć: 95 zł/m-c

KLUB ODKRYWCÓW (dzieci 7-9 lat, dzieci 10-12 lat)

Warsztaty naukowo-przyrodnicze. Kolby, zlewki, bagietki tajemnicze mikstury. Zapraszamy dzieci na zajęcia, podczas których przekonają się, że nauki przyrodnicze to świetna zabawa, a reakcje chemiczne wcale nie są takie skomplikowane. Dodatkowo zajęcia wzbogacone zostaną o elementy nauki języka angielskiego, tym samym poznając nowe słownictwo doskonale będą się przy tym bawić.

Termin: czwartki

I grupa, godz.16.30-17.45 (dzieci 7-9 lat)
II grupa, godz.17.45-19.00 (dzieci 10-12 lat)

Czas trwania zajęć: 75 minut

Instruktor: Kaja Itner

Koszt zajęć: 80 zł/m-c

GUZIK Z PĘTELKĄ (dzieci 7-11 lat)

Nauka  szycia manualnego, rozwijania kreatywności oraz wyrabiania zdolności manualnych. W czasie zajęć dzieci poznają rodzaje ściegów oraz tkanin, nauczą się fastrygować, szyć ręcznie, przyszywać guziki. Jednak najważniejszym punktem naszych spotkań jest zabawa, pracujemy na indywidualnych projektach. Wszystkie prace wykonujemy pod opieką nauczyciela, zachowując bezpieczeństwo.

Termin: poniedziałki, godz. 17.00-18.30

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Kacper Tomaszewski

Koszt zajęć: 80 zł/m-c

DRUK 3D (dzieci 7-12 lat)

Proponujemy nowy wymiar edukacji, która rozwija wyobraźnie przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii, a tym samym zapewnia dobry start w przyszłość. Zajęcia gwarantują praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu. Uczestnicy tworzą swoje własne projekty zabawek, pomocy naukowych, przedmiotów użytku codziennego, a następnie wytwarzają je na drukarce 3D.

Termin: środy, godz.18.30-19.45

Czas trwania zajęć: 75 minut

Instruktor: edu3Dkacja

Koszt zajęć: 150 zł/m-c

ROBOTYKA (dzieci 7-12 lat)

Zajęcia mają na celu wprowadzenie uczestników w świat robotyki i informatyki. Warsztaty pozwalają poznać zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki oraz innych nauk ścisłych. Klocki LEGO® Mindstorms EV3 to doskonałe narzędzie, które wyrabia zdolności manualne i uczy logicznego myślenia. To szansa na nabycie nowych umiejętności, rozwój kreatywności i wyobraźni przestrzennej.

Termin: wtorki, godz.17.00-18.30

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: zaprogramowani.pl

Koszt zajęć: 150 zł/m-c

FILM ANIMOWANY (dzieci 9-12 lat)

Warsztaty animacji to doskonała szansa na spędzenie czasu dla osób zainteresowanych zarówno sposobem realizacji filmów animowanych, jak i tymi, którzy lubią zajęcia kreatywne i artystyczne łączące różne techniki.  Obraz ruchomy sprawia, że przekaz staje się dla odbiorcy dużo bardziej atrakcyjny estetycznie, przez co może nieść wiele wartościowych treści.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, na czym polega poklatkowy proces „ożywiania” i zgłębią techniki animacji, takie jak wycinanka, kolaż, rysunek, plastelina, technika malarska, rysunkowa, przedmiotowa, usypywanie z piasku, piksilacja.

Filmy podopiecznych instruktorki, Edyty Adamczak dostępne są TUTAJ.

 

Termin: środy, godz.17.00-19.00

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Edyta Adamczak

Koszt zajęć: 180 zł/m-c

FOTOGRAFIA (dzieci 9-14 lat)

Celem zajęć jest zainteresowanie fotografią, jako formą wyrażania siebie. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy teorii, techniki i kompozycji fotograficznej oraz ich zastosowanie. Będą to warsztaty prowadzone w formie kreatywnej zabawy i rozważań o sztuce.

Termin: poniedziałki, godz.16.30-18.00

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Tomasz Myśluk

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

JĘZYK CHIŃSKI (dzieci 6-11 lat)

Zajęcia będą polegały na oswojeniu dzieci z językiem chińskim, wprowadzeniu ich w krainę znaków i kaligrafii. Ponad to poznają podstawowe zwroty i słowa. Nauczą się poprawnej wymowy chińskich zdań i wyrazów, a także będą słuchać chińskich piosenek, oraz starać się je śpiewać! Poza tym odbędziemy wirtualną podróż po Chinach.

Termin: środy, godz.17.00-17.45

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Anna Brzezińska-Kim

Koszt zajęć: 80 zł/m-c

JĘZYK HISZPAŃSKI (dzieci 7-11 lat)

Język hiszpański to jeden z trzech najczęściej używanych języków na kuli ziemskiej. Podczas zajęć uczestnicy poznają kulturę hiszpańską i będą ćwiczyć poprzez czytanie, mówienie, pisanie jak również słuchanie ze zrozumieniem. Ponadto oprócz gramatyki i słownictwa będą uczyć się posługiwania językiem hiszpańskim w prawdziwych sytuacjach: w szkole, w pracy, na wakacjach oraz w życiu codziennym.

Termin: soboty, godz.11.00-11.50

Czas trwania zajęć: 50 minut

Instruktor: Arkadiusz Gajewski

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

MŁODZIEŻ

RYSUNEK I MALARSTWO (młodzież 10-14 lat)

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży oraz zdolnych dzieci pragnących nabyć lub udoskonalić umiejętności rysunku i malarstwa. Pod okiem doświadczonego pedagoga mają szansę rozwinąć swoje umiejętności. Tematami prac będą: studium martwej natury, postać modela, kopia obrazu słynnego malarza lub praca w plenerze. Każdy pracuje indywidualnie. Uczestnicy otrzymują wskazówki, jak rozwinąć swoją pracę. Na zajęciach doskonalimy warsztat malarski oraz umiejętność wnikliwej obserwacji otaczającego nas świata. Poznajemy zasady kompozycji, perspektywy, teorię koloru.

Termin: piątki, godz.17.30-19.00

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Grażyna Bany

Koszt zajęć: 75 zł/m-c

CERAMIKA (młodzież 12-15 lat, młodzież 16+)

Na warsztatach ceramicznych nauczycie się jak z gliny stworzyć COŚ. Jak to COŚ ulepić profesjonalnie, żeby się nie rozpadło na kawałeczki. Jak pomalować angobą, żeby nie było nijakie. Jak fachowo wstawić do pieca, żeby nie ukruszyć. Jak to COŚ umiejętnie poszkliwić, żeby uwodziło blaskiem i kolorem.  Jak to COŚ zaprojektować, żeby było użyteczne niczym durszlak na truskawki, albo zupełnie niepraktyczne – ale cieszące oko – jak figurka Barbapapy z siedmioma kończynami;)

Warsztaty obejmują obcowanie z naturalnym materiałem, jakim jest glina. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej i estetycznej. Rozwinięcie zdolności manualnych, prześledzenie drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się piękną formą dekoracyjną. Ponadto warsztaty te oferują także udoskonalenie umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijanie poczucia przestrzeni i trójwymiarowości.

Termin: wtorki, godz. 19.00-21.00 (młodzież 12-15 lat), czwartki, godz. 19.00-21.00 (młodzież 16+)

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Joanna Maciąg

Koszt zajęć: 95 zł/m-c

FOTOGRAFIA CYFROWA (młodzież 15+, od podstaw)

Celem zajęć jest zainteresowanie fotografią, jako formą wyrażania siebie. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy teorii, techniki i kompozycji fotograficznej oraz ich zastosowanie w typowych sytuacjach zdjęciowych. Zajęcia mają formę wykładów, prezentacji, ćwiczeń praktycznych i plenerowych.

Termin: poniedziałki, godz.18.00-19.30

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Tomasz Myśluk

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

FOTOGRAFIA CYFROWA (młodzież 15+, grupa zaawansowana)

Celem zajęć jest zainteresowanie fotografią, jako formą wyrażania siebie. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy teorii, techniki i kompozycji fotograficznej oraz ich zastosowanie w typowych sytuacjach zdjęciowych. Zajęcia mają formę wykładów, prezentacji, ćwiczeń praktycznych i plenerowych. Ponad to uczestnicy grupy zaawansowanej poznają zaawansowane techniki zdjęciowe i jej praktyczne zastosowanie w fotografii kreacyjnej.

Termin: poniedziałki, godz.19.30-21.00

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Tomasz Myśluk

Koszt zajęć: 120 zł/m-c

WTORKI ZE SZTUKĄ (młodzież 16+)

Warsztaty są skierowane do wszystkich tych, którzy kochają sztukę – zarówno tą wielką jak i małą – codzienną. Czują potrzebę otaczania się pięknem nie tylko od święta, lubią oglądać dzieła dawnych mistrzów i chcieliby spróbować stworzyć coś od siebie ale nie mają doświadczenia lub boją się spróbować. Na zajęciach uczestnicy będą malować, rysować, także trochę wycinać i kleić. Każde z zajęć będzie poświęcone jednemu artyście lub zagadnieniu.

Termin: wtorki, godz.18.00-20.00

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Magda Przanowska

Koszt zajęć: 85 zł/m-c

JĘZYK CHIŃSKI (młodzież 16+)

Celem zajęć jest wprowadzenie słuchaczy w podstawy języka chińskiego. Uczestnicy będą rozwijać wszystkie kompetencje językowe, czyli pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Od słuchaczy w dużej mierze będzie zależeć czy pójdą w kierunku praktycznej nauki z naciskiem na słuchanie i mówienie, czy też może zagłębią się też w sztukę czytania ze zrozumieniem chińskich znaków.

Termin: środy, godz.18.00-19.00

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Instruktor: Anna Brzezińska-Kim

Koszt zajęć: 80 zł/m-c

JĘZYK HISZPAŃSKI (młodzież 12-15 lat, młodzież 16+)

Język hiszpański to jeden z trzech najczęściej używanych języków na kuli ziemskiej. Podczas zajęć uczestnicy poznają kulturę hiszpańską i będą ćwiczyć poprzez czytanie, mówienie, pisanie jak również słuchanie ze zrozumieniem. Ponadto oprócz gramatyki i słownictwa będą uczyć się posługiwania językiem hiszpańskim w prawdziwych sytuacjach: w szkole, w pracy, na wakacjach oraz w życiu codziennym.

Termin: soboty, godz.10.00-10.50 (młodzież 16+, grupa początkująca)
soboty, godz. 12.00-12.50 (młodzież 12-15 lat, grupa początkująca)

Czas trwania zajęć: 50 minut

Instruktor: Arkadiusz Gajewski

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

JĘZYK WŁOSKI (młodzież 16+)

Parliamo Italiano!, czyli „Mówimy po włosku!” to kurs języka włoskiego od podstaw dla dorosłych i młodzieży. Założeniem kursu jest praktyczna nauka języka poprzez mówienie, słuchanie i czytanie prostych tekstów oraz ćwiczenie elementarnych zagadnień gramatycznych.

Termin: piątki, godz. 18.30-19.30

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Agnieszka Janicka-Szweda

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

DOROŚLI

CERAMIKA (dorośli)

Na warsztatach ceramicznych nauczycie się jak z gliny stworzyć COŚ. Jak to COŚ ulepić profesjonalnie, żeby się nie rozpadło na kawałeczki. Jak pomalować angobą, żeby nie było nijakie. Jak fachowo wstawić do pieca, żeby nie ukruszyć. Jak to COŚ umiejętnie poszkliwić, żeby uwodziło blaskiem i kolorem. Jak to COŚ zaprojektować, żeby było użyteczne niczym durszlak na truskawki, albo zupełnie niepraktyczne – ale cieszące oko – jak figurka Barbapapy z siedmioma kończynami;)

Warsztaty obejmują obcowanie z naturalnym materiałem, jakim jest glina. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej i estetycznej. Rozwinięcie zdolności manualnych, prześledzenie drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się piękną formą dekoracyjną. Ponadto warsztaty te oferują także udoskonalenie umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijanie poczucia przestrzeni i trójwymiarowości.

Termin: czwartki, godz. 19.00-21.00

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Joanna Maciąg

Koszt zajęć: 95 zł/m-c

WTORKI ZE SZTUKĄ (dorośli)

Warsztaty są skierowane do wszystkich tych, którzy kochają sztukę – zarówno tą wielką jak i małą – codzienną. Czują potrzebę otaczania się pięknem nie tylko od święta, lubią oglądać dzieła dawnych mistrzów i chcieliby spróbować stworzyć coś od siebie ale nie mają doświadczenia lub boją się spróbować. Na zajęciach uczestnicy będą malować, rysować, także trochę wycinać i kleić. Każde z zajęć będzie poświęcone jednemu artyście lub zagadnieniu.

Termin: wtorki, godz.18.00-20.00

Czas trwania zajęć: 2 godziny

Instruktor: Magda Przanowska

Koszt zajęć: 85 zł/m-c

FOTOGRAFIA CYFROWA (od podstaw)

Celem zajęć jest zainteresowanie fotografią, jako formą wyrażania siebie. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy teorii, techniki i kompozycji fotograficznej oraz ich zastosowanie w typowych sytuacjach zdjęciowych. Zajęcia mają formę wykładów, prezentacji, ćwiczeń praktycznych i plenerowych.

Termin: poniedziałki, godz.18.00-19.30

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Tomasz Myśluk

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

FOTOGRAFIA CYFROWA (grupa zaawansowana)

Celem zajęć jest zainteresowanie fotografią, jako formą wyrażania siebie. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy teorii, techniki i kompozycji fotograficznej oraz ich zastosowanie w typowych sytuacjach zdjęciowych. Zajęcia mają formę wykładów, prezentacji, ćwiczeń praktycznych i plenerowych. Ponad to uczestnicy grupy zaawansowanej poznają zaawansowane techniki zdjęciowe i jej praktyczne zastosowanie w fotografii kreacyjnej.

Termin: poniedziałki, godz.19.30-21.00

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Tomasz Myśluk

Koszt zajęć: 120 zł/m-c

JĘZYK CHIŃSKI (dorośli, gr. początkująca)

Celem zajęć jest wprowadzenie słuchaczy w podstawy języka chińskiego. Uczestnicy będą rozwijać wszystkie kompetencje językowe, czyli pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu. Od słuchaczy w dużej mierze będzie zależeć czy pójdą w kierunku praktycznej nauki z naciskiem na słuchanie i mówienie, czy też może zagłębią się też w sztukę czytania ze zrozumieniem chińskich znaków.

Termin: środy, godz.18.00-19.00

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Instruktor: Anna Brzezińska-Kim

Koszt zajęć: 80 zł/m-c

JĘZYK HISZPAŃSKI (dorośli, gr. początkująca)

Język hiszpański to jeden z trzech najczęściej używanych języków na kuli ziemskiej. Podczas zajęć uczestnicy poznają kulturę hiszpańską i będą ćwiczyć poprzez czytanie, mówienie, pisanie jak również słuchanie ze zrozumieniem. Ponadto oprócz gramatyki i słownictwa będą uczyć się posługiwania językiem hiszpańskim w prawdziwych sytuacjach: w szkole, w pracy, na wakacjach oraz w życiu codziennym.

Termin: soboty, godz.10.00-10.50

Czas trwania zajęć: 50 minut

Instruktor: Arkadiusz Gajewski

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

JĘZYK WŁOSKI (dorośli, gr. początkująca)

Parliamo Italiano!, czyli „Mówimy po włosku!” to kurs języka włoskiego od podstaw dla dorosłych i młodzieży. Założeniem kursu jest praktyczna nauka języka poprzez mówienie, słuchanie i czytanie prostych tekstów oraz ćwiczenie elementarnych zagadnień gramatycznych.

Termin: piątki, godz. 18.30-19.30

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Agnieszka Janicka-Szweda

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

JĘZYK ANGIELSKI  (dorośli, gr. średnio zaawansowana)

Zajęcia przeznaczone są dla osób kontynuujących naukę języka angielskiego oraz chcących podszlifować nabyte już umiejętności. Głównym założeniem kursu jest przełamanie bariery językowej, aby móc swobodniej porozumiewać się w języku angielskim oraz dalsze rozwijanie umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Termin: poniedziałki, godz. 18.45-19.45

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Bogumiła Nawrot

Koszt zajęć: 75 zł/m-c

KROK PO KROKU, CZYLI ANGIELSKI DLA SENIORÓW  (seniorzy 60+)

Praktyczny kurs języka angielskiego, kładący nacisk na umiejętność komunikacji w sytuacjach z życia codziennego, takich jak podróżowanie, zakupy, restauracja. Zajęcia prowadzone są specjalnie z myślą o Seniorach i mają na celu przełamywanie bariery językowej oraz rozwijanie podstawowych umiejętności językowych, ułatwiających funkcjonowanie we współczesnym świecie. Nauka języka angielskiego może stać się nowym hobby i kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. A to wszystko w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Termin: wtorki, godz. 11.00-12.00

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Natalia Bartuszek

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

KÓŁKO INFORMATYCZNE DLA SENIORÓW  (seniorzy 60+)

Uczestnicy będą wykonywać proste zadania i akcje wykonywane w celu poruszania się w Internecie i programach takich jak Word (program tekstowy), Windows Media Player (program muzyczny i filmowy) czy Paint (możliwość prostej obróbki fotografii). Ponadto stworzą swoje konta na przykładzie mediów społecznościowych i dowiedzą się jak dbać o bezpieczeństwo.

Termin:

czwartki

I grupa – godz. 10.00-11.00

II grupa – godz. 11.00-12.00

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Sebastian Romaniuk

Koszt zajęć: 60 zł/m-c

WSZYSTKIE GRUPY WIEKOWE

STUDIO PIOSENKI zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne dla wszystkich pasjonatów muzyki. Podczas zajęć uczestnicy pracują nad intonacją, dykcją, interpretacją piosenki, emisją głosu, prawidłowym oddechem oraz ruchem scenicznym. To doskonała okazja do pokonywania własnych słabości, czerpiąc z muzyki przyjemność, aktywnie muzykując.

Termin: czwartki, godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem (dzieci po 7 roku życia)

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Agata Bartłomiejczyk

Koszt zajęć: 55 zł/1 zajęcia

NAUKA GRY NA GITARZE zajęcia indywidualne

Lekcje gry na gitarze klasycznej. Zajęcia w atrakcyjny sposób zachęcają do opanowania technik pozwalających gry na instrumencie. W tym celu większy nacisk stawiamy na tworzenie melodii, zabawę dźwiękiem, uzupełniając go tylko podstawowymi wiadomościami na temat zapisu muzycznego. Mają one na celu zainteresowanie uczestników muzyką, rozwijanie uzdolnień muzycznych oraz umiejętności technicznych w sposób dostosowany do jego wieku i predyspozycji.

Termin: środy, w godz. 19.00-21.15 (godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem, dzieci po 7 r.ż.)

Czas trwania zajęć: 45 minut

Instruktor: Arkadiusz Gajewski

Koszt zajęć: 65 zł/1 lekcja

WARSZTATY WIKLINIARSKIE

Warsztaty wikliniarskie to zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku, płci i uzdolnień. Na zajęciach uczestnicy przekonają się, że wiklina to nie tylko kosze, choć w okolicach Wielkanocy z pewnością uplecione zostaną świąteczne koszyczki. Ponadto uczestnicy stworzą także wianki, pojemniki, tace, świeczniki, osłonki, a nawet kolczyki i talerze! Wszystkie te wiklinowe cuda będzie można zabrać ze sobą do domu zgodnie z zasadą: „Co wyplatam, to moje” 🙂 Dodatkowo na zajęciach uczestnicy dowiedzą się także między innymi: o czym szumią wierzby, dlaczego jedna para to ósemka oraz co to jest gima i dlaczego trzyma.

Termin: soboty, godz. 9.00-12.00 (raz w miesiącu)

Czas trwania zajęć: 3 godziny

Instruktor: Katarzyna Wisińska-Wojtunik

Koszt zajęć: 55 zł/1 zajęcia

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Podczas warsztatów florystycznych każdy może poczuć się jak prawdziwy florysta. W czasie trwania zajęć uczestnicy mają okazję uruchomić swoją wyobraźnię i za pomocą roślin, kwiatów i innych florystycznych materiałów stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Warsztaty są otwarte dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. To okazja do międzypokoleniowych spotkań.

Termin: soboty, godz. 9.00-10.30 (raz  w miesiącu)

Czas trwania zajęć: 1,5 godziny

Instruktor: Agnieszka Janusek

Koszt zajęć: 40 zł/1 lekcja

Wielkość czcionki