Scroll to top

ONLINE

MUSICAL BABIES & MUSICAL ENGLISH (dzieci 0,5-6 lat)

Jeśli kończą Wam się pomysły co robić z dziećmi w domu albo po prostu chcecie przez chwilę pobawić się inaczej – pośpiewać, pomuzykować, poruszać się czy potańczyć, to zapraszamy do włączenia się do zabawy po angielsku.

Celem zajęć nie jest wpatrywanie się w ekran – służy on jedynie jako łącznik. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa! Wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym doskonale to potrafią! Oczywiście młodsze też! Pamiętajmy, że w przypadku Maluszków dużą rolę odgrywa Rodzic – podobnie jak na tradycyjnych zajęciach – ważna jest interakcja.

Kilka słów o Musical Babies i Musical English, czyli śpiewającym angielskim:

Muzyka otwiera przed dziećmi wiele drzwi, także języka. Ten, który występuje w piosenkach jest o wiele łatwiej przyswajany i trwalej zapamiętywany, niż w postaci „suchych” słówek i zwrotów. To właśnie poprzez piosenki i rymowanki najłatwiej dziecku poznać i zapamiętać struktury gramatyczne i wyuczyć się niemal perfekcyjnej wymowy od samego początku nauki.

Ważne, żeby nie oczekiwać natychmiastowych efektów. Dajmy dziecku tyle czasu, ile potrzebuje. Najpierw będzie uczyło się przez obserwację, dlatego tak ważne jest, żeby samemu odtwarzać to, co dzieje się na zajęciach, czyli wykonywać odpowiednie gesty, śpiewać piosenki i dobrze się bawić!

Forma zajęć: 4-odcinkowy kurs wideo (platforma: Strefa Zajęć)

Termin: dostęp do kursu ważny jest miesiąc

Czas trwania odcinków: 30 min

Instruktor: Małgorzata Łazicka

Koszt: 60 zł

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: poniedziałki, 17:00-17:30

Czas trwania zajęć: 30 min

Instruktor: Małgorzata Łazicka

Koszt: 100 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl

DANCE MALUCHY (dzieci 4-6 lat)

Zapraszamy na zajęcia on-line dla dzieci w wieku 4-6 lat, rozwijają podstawowe aspekty związane z tańcem, rytmiką, techniką oraz koordynacją ruchową. Wprowadzane są proste choreografie sceniczne oraz rozwijane indywidualne umiejętności taneczne.

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Termin: piątki, godz.16:00-16:45

Czas trwania zajęć: 45 min

Instruktor: Paweł Zając

Koszt: 80 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/dance-maluchy

BALET NA WESOŁO (wiek 5+)

Zajęcia taneczne ogólnorozwojowe ze szczególnym uwzględnieniem techniki baletowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnych video treningów tanecznych. Będą to zajęcia dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących.

Każdy film instruktażowy będzie zawierał propozycję krótkiej rozgrzewki, blok ćwiczeń rozciągających, pracę przy „drążku” oraz elementy choreografii taneczno-baletowej.

Forma zajęć: 4-odcinkowy kurs wideo – oglądasz kiedy chcesz! (platforma: Strefa Zajęć)

Termin: dostęp do kursu ważny jest miesiąc

Czas trwania odcinków: 30 min

Instruktor: Elżbieta Kabała

Koszt: 40 zł

Kontakt ws. sekcji: 517 217 680

Zapisy: www.strefazajec.pl/balet-na-wesolo

BALET (dzieci 4-6 lat)

To połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką. Ćwiczenia zwiększają elastyczność, poprawiają koordynację całego ciała, rozwijają mięśnie i kształtują poczucie rytmu. Dzieci dzięki zajęciom zyskują sprawnośc taneczno-ruchową, poznają piękno muzyki klasycznej, przy której rozwinie swoje zdolności rytmiczne, płynność ruchy i równowagę.

Są to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, które poznają piękno muzyki klasycznej, przy tym rozwijają swoje zdolności rytmiczne, płynność ruchu i równowagę oraz zachowają prawidłową postawę ciała i wzmocnią mięśnie. Zobaczmy jak to wyszło najmłodszym baletnicą czy baletmistrzom.

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Termin: środy, 16:30-17:15

Czas trwania odcinków: 45 min

Instruktor: Julia Jaskot

Koszt: 100 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/balet

TANIEC NOWOCZESNY (dzieci 5-9 lat)

Energetyczne zajęcia taneczne łączące w sobie naukę autorskich choreografii z nauką podstaw tańca towarzyskiego – wszystko w oparciu o program zalecany przez Światową Organizację Tańca. Uczestnicy doskonalą swoją technikę zarówno w klasycznych rytmach jak i odważnych remiksach. Nasze zajęcia dedykujemy dzieciom, które już mają za sobą pierwsze doświadczenia taneczne.

Każdy odcinek składa się z przywitania z panem Bartkiem, krótkiej rozgrzewki, mini choreografii (dwa znane elementy), powtórki kroków podstawowych (np. samba, cha-cha), ćwiczeń praktycznych i utrwalających, dłuższej choreografii.

Forma zajęć: nagrania wideo – oglądaj kiedy chcesz! (platforma: Strefa Zajęć)

Termin: dostęp do kursu ważny jest miesiąc

Czas trwania zajęć: 30 minut

Instruktor: Bartosz Górski

Koszt zajęć: 50 zł

Kontakt ws. sekcji: 517 217 680

Zapisy: www.strefazajec.pl/taniec-nowoczesny

ŚWIAT 3D – PROJEKTOWANIE, DRUKOWANIE I SKANOWANIE (dzieci 7-12 lat)

Zajęcia obejmują trzy bloki tematyczne: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z obsługą drukarki 3D oraz skanera 3D, a także zostaną wprowadzeni w tajniki przestrzennego projektowania i tworzenia kształtów. Proponujemy nowy wymiar edukacji dla Twojego dziecka, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii, a tym samym zapewnia dobry start w przyszłość,

Na zajęciach uczestnik:
– pozna od strony praktycznej obsługę drukarki 3D i skanera 3D;
– zapozna się też z oprogramowanie do projektowania 3D;
– stworzy wiele gadżetów i pomocy naukowych, przedmiotów użytku codziennego;
– oraz zaprojektuje własnego robota 3D!

Wszystkie projekty dzieci są drukowane w 3D i wręczane uczestnikom w trakcie zajęć. Zapewniamy nielimitowany dostęp do darmowego oprogramowania.

 

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: środy, godz. 17:15-18:30

Instruktor: Edu3Dkacja

Koszt zajęć: 150 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/druk-3d

RYSUNEK I MALARSTWO (dzieci i młodzież 7-19 lat)

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku (7-19 lat) mają na celu rozbudzanie poczucia piękna i wrażliwości estetycznej, poszerzanie wiedzy o różnych technikach rysunkowych i malarskich (znane techniki malarskie w niezwykłych odsłonach) oraz doskonalenie umiejętności warsztatowych. Efektem końcowym będzie m.in. prezentowanie prac i ich autorów podczas wystaw.

POGODNA

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin:

gr. I poniedziałki, godz. 16:00-17:30

gr. II poniedziałki, godz. 18:00-19:30

Czas trwania zajęć: 90 min

Instruktor: Bożena Klasa

Koszt:   80 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/rysunek-pogodna

ZIELONA

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: piątki, godz. 17:45-19:15

Czas trwania zajęć: 90 min

Instruktor: Bożena Klasa

Koszt:   80 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/rysunek-zielona

CERAMIKA (dzieci, młodzież, dorośli)

Podczas cotygodniowych spotkań nauczycie się jak z gliny stworzyć COŚ. Jak to COŚ ulepić profesjonalnie, żeby się nie rozpadło na kawałeczki. Jak to COŚ zaprojektować, żeby było użyteczne niczym durszlak na truskawki, albo zupełnie niepraktyczne – ale cieszące oko – jak figurka Barbapapy z siedmioma kończynami 😉

Warsztaty obejmują obcowanie z naturalnym materiałem, jakim jest glina. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej i estetycznej. Rozwinięcie zdolności manualnych, prześledzenie drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się piękną formą dekoracyjną. Ponadto warsztaty te oferują także udoskonalenie umiejętności koncentracji i cierpliwości oraz rozwijanie poczucia przestrzeni i trójwymiarowości.

W cenie zajęć każdy uczestnik otrzyma glinę, narzędzia i niezbędne szablony. Odbiór pakietu materiałów z Ośrodka Działań Twórczych „Zielona” po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Prace stworzone przez uczestników zajęć w domu zostaną wypalone w profesjonalnym piecu ceramicznym – po dostarczeniu ich do ODT „Zielona” we wskazanym terminie. Ponieważ zajęcia są prowadzone na żywo każdy uczestnik może liczyć na pomoc, wsparcie i profesjonalne wskazówki naszej doświadczonej instruktorki, Joanny Maciąg.

DZIECI

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: wtorki, godz. 17:15-18:15

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Joanna Maciąg

Koszt: 80 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/ceramika-dzieci

DOROŚLI

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: czwartki, godz. 19:00-21:00

Czas trwania zajęć: 120 min

Instruktor: Joanna Maciąg

Koszt: 110 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/ceramika-dorosli

STUDIO PIOSENKI zajęcia indywidualne (dzieci 7+, młodzież, dorośli)

Zajęcia wokalne to świetny pomysł na spędzanie czasu wolnego w sposób twórczy i praktyczny. Lekcje śpiewu to aktywne obcowanie z muzyką. Z panią Agatą uczestnik poznaje tajniki kształtowania oddechu, prawidłowej wymowy, tonacji i pięknej dykcji. Prowadzone u nas zajęcia są nie tylko ciekawe ale bardzo praktyczne, co jest istotne zarówno na scenie, jak i w życiu codziennym.

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Termin: od poniedziałku do soboty (dni i godziny ustalane indywidualnie)

Czas trwania zajęć: 45 min

Instruktor: Agata Bartłomiejczyk

Koszt: 60 zł/zajęcia

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/studio-piosenki

ZAJĘCIA FLORYSTYCZNE (dzieci, młodzież, dorośli)

Zajęcia florystyczne to świetna zabawa dla każdego. Można na nich poczuć się jak prawdziwy florysta, oderwać od rzeczywistości dnia codziennego, pobudzić wyobraźnię i stworzyć coś swojego. To zabawa z przyrodą i naturą. W czasie trwania zajęć uczestnicy mają okazję uruchomić swoją wyobraźnię i za pomocą roślin, kwiatów i innych florystycznych materiałów stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję – dopasowaną do pory roku i okolicznościowych świąt. Warsztaty są otwarte dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: MS Teams)

Termin: sobota 12 grudnia 2020 r.

Czas trwania zajęć: 90 min

Instruktor: Agnieszka Janusek

Koszt: 60 zł/zajęcia

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/zajecia-florystyczne

JOGA VINYASA (dorośli)

Zapraszamy na zajęcia on-line na żywo. Joga vinyasa flow to dynamiczne sekwencje pozycji powiązanych z oddechem, podnoszące poziom energii, pozwalające odkryć relację z własnym ciałem, dające poczucie siły, niwelujące emocjonalne i fizyczne blokady, rozluźniające i wzmacniające mięśnie, oczyszczające organizm z toksyn. Regularna praktyka poprawia jasność umysłu i przynosi emocjonalną stabilność. Wzmacnia nas fizycznie i psychicznie, podnosi witalność, wypełnia nas wewnętrznym spokojem i radością.

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Termin: piątki, I grupa – godz.18.00-19.00 | II grupa – godz.19.15-20.15

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Magdalena Maćkowiak

Koszt: 100 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/joga

PILATES (dorośli)

Technika Pilatesa to system ćwiczeń mający na celu wzmocnienie i uelastycznienie wszystkich partii mięśniowych w ciele. Większość klasycznych ćwiczeń wykonuje się na macie w pozycji leżącej, siedzącej lub klęku podpartym, co sprzyja relaksowi i świetnie odciąża kręgosłup. Pilates jest przyjemną formą pracy z własnym ciałem, sprawdzającą się niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Termin: wtorki, godz. 18.30-19.40

Czas trwania zajęć: 70 minut

Instruktor: Kamila Wasilewska

Koszt zajęć: 70 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 517 217 680

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/pilates

ZDROWY KRĘGOSŁUP (dorośli)

To trening oparty na zestawie ćwiczeń inspirowanych jogą i Pilatesem skoncentrowanych na tzw. „centrum ciała”, czyli mięśniach brzucha i około kręgosłupowych. Istotą jego jest wzmocnienie tych partii, które odpowiadają za właściwą postawę, a także rozluźnienie spiętych przez długotrwałe przebywanie w jednej, np. siedzącej, pozycji. Zajęcia obejmują ćwiczenia: mobilizujące, wzmacniające, równoważne, rozciągające i rozluźniające poszczególne grupy mięśniowe. Mają one charakter profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie skrzywień kręgosłupa i bólów pleców. Ćwiczenia są zróżnicowane, odpowiednie dla osób w różnym wieku.

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Termin: środy, godz. 18:30-19:30

Czas trwania zajęć: 60 minut

Instruktor: Magdalena Maćkowiak

Koszt zajęć: 100 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Link do zapisów: www.strefazajec.pl/zdrowy-kręgosłup

JĘZYK ANGIELSKI (dorośli)

Język angielski, dorośli grupa początkująca

Zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego. Głównym założeniem kursu jest przełamanie bariery językowej, aby móc się swobodniej porozumiewać. W miłej atmosferze rozwijamy umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania.

Język angielski, dorośli grupa średnio-zaawansowana

Zajęcia przeznaczone są dla osób kontynuujących naukę języka angielskiego oraz chcących podszlifować nabyte już umiejętności. Głównym założeniem kursu jest przełamanie bariery językowej, aby móc się swobodniej porozumiewać. W miłej atmosferze rozwijamy umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania.

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Terminy: czwartki, godz.17.30-18:45

Czas trwania zajęć: 75 min

Instruktor: Patrycja Zarębska

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: wtorki, godz.18:45-19:45

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Natalia Bartuszek

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: poniedziałki, godz.19:00-20:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Bogumiła Nawrot

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: poniedziałki, godz.17:15-18:15

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Bogumiła Nawrot

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 517 217 680

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Terminy: czwartki, godz.19:00-20:15

Czas trwania zajęć: 75 min

Instruktor: Patrycja Zarębska

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Terminy: soboty, godz.10.00-11:30

Czas trwania zajęć: 90 min

Instruktor: Patrycja Zarębska

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski

KROK PO KROKU – ANGIELSKI DLA SENIORÓW (wiek 60+)

Praktyczny kurs języka angielskiego, kładący nacisk na umiejętność komunikacji w sytuacjach z życia codziennego, takich jak podróżowanie, zakupy, restauracja. Zajęcia prowadzone są specjalnie z myślą o Seniorach i mają na celu przełamywanie bariery językowej oraz rozwijanie podstawowych umiejętności językowych, ułatwiających funkcjonowanie we współczesnym świecie. Nauka języka angielskiego może stać się nowym hobby i kreatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. A to wszystko w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: wtorki, godz.11:00-12:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Natalia Bartuszek

Koszt: 110 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/angielski-dla-seniorow

JĘZYK WŁOSKI (dorośli)

Parliamo Italiano!, czyli „Mówimy po włosku!” to kurs języka włoskiego dla dorosłych i młodzieży.
Założeniem kursu jest praktyczna nauka języka poprzez mówienie, słuchanie i czytanie tekstów
oraz ćwiczenie elementarnych zagadnień gramatycznych. Do zobaczenia, a presto!

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: piątki, godz. 18:00-19:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Agnieszka Janicka-Szweda

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/włoski

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo

Terminy: środy, godz. 19:30-20:30

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Zuzanna Gąsowska

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/włoski

POZIOM PODSTAWOWY

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Skype)

Terminy: czwartki, godz. 18:00-19:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Agnieszka Janicka-Szweda

Koszt: 120 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 517 217 680

Zapisy: www.strefazajec.pl/włoski

CLASES DE ESPAÑOL (dzieci 7-12 lat, dorośli)

Nauka języka hiszpańskiego z native speakerem. Zajęcia dla młodzieży i dorosłych wprowadzą uczniów w język hiszpański i świat hiszpańskojęzyczny w bezstresowej i angażującej uczestników atmosferze. Tematy związane z życiem codziennym będą realizowane na zajęciach motywujących do aktywnej komunikacji po hiszpańsku. Komponent kulturowy będzie pochodził z zasobów audiowizualnych i literackich, które pozwolą jednocześnie na poszerzenie słownictwa jak i zrozumienie struktur gramatycznych języka hiszpańskiego. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim.

DZIECI 7-12 LAT

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Google Meet)

Terminy: 

gr. I – wtorki, godz.17:00-17:45 (7-9 lat)

gr. II – wtorki, godz. 18:00-19:00 (10-12 lat)

Czas trwania zajęć: 45/60 min

Instruktor: Tania Flores Rojas

Koszt: 110 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/hiszpański

DOROŚLI POGODNA

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Google Meet)

Terminy: wtorki, godz. 19:00-20:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Tania Flores Rojas

Koszt: 110 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji: 514 030 741

Zapisy: www.strefazajec.pl/hiszpański

DOROŚLI ZIELONA

Forma zajęć: spotkania online na żywo (platforma: Google Meet)

Terminy: poniedziałki, godz. 18:00-19:00

Czas trwania zajęć: 60 min

Instruktor: Tania Flores Rojas

Koszt: 110 zł/m-c

Kontakt ws. sekcji:798 872 333

Zapisy: www.strefazajec.pl/hiszpański

Wielkość czcionki