Scroll to top
Kino Pogodna Dzieci: Wielka wyprawa Molly
11:00 do 13:00 - 15 listopada 2020
Ośrodek Działań Twórczych „Pogodna”, ul. Jana Pawła II 25, 05-077 Warszawa Zobacz dojazd

Seans filmowy dla dzieci w wieku 4+ połączony z warsztatami plastycznymi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy od poniedziałku poprzedzającego seans pod nr tel. 22 427 37 74.

Wydarzenie realizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Oświadczenie o stanie zdrowia do pobrania:

Oswiadczenie-o-stanie-zdrowia-osoby-doroslej

Reżyseria: Ted Sieger, Michael Ekblad, Matthias Bruhn, kraj i rok produkcji: Niemcy 2016, czas trwania: 70 min, wersja językowa: dubbing, kategoria wiekowa: 4+

Opis filmu:

Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby było mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowscy, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu... O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej przyjaciel Edison wyruszają na pełną przygód wyprawę!

Zwiastun filmu:

 

Opis warsztatów:

„Z czapką, czy bez czapki?”

Molly i jej rodzinka są całkiem ciekawą gromadką. Ich podróż jest pełna przygód i wyzwań. Zapomnieli jednak o jednej rzeczy – o czapce. Zdarzyło Wam się kiedyś zapomnieć czapki? Oj, nie bójcie się, poradzimy sobie z tym. Na potworkowych warsztatach do filmu będziecie mieli okazję zaprojektować i stworzyć własne czapki, takich, których już nigdy nie zapomnicie. Jak to możliwe? To bardzo proste. Zrobimy takie czapki, jakie tylko będziemy chcieli. Sami wymyślimy, jak będą wyglądały. Chcecie czapkę, którą zrobicie sami?

 

Prowadzenie warsztatów:

Szymon Gotowski - trener, edukator i animator dziecięcy i młodzieżowy. Praktyk i entuzjasta kreatywnego myślenia. Z Kinem Dzieci i edukacją Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej związany od 5 lat. Na co dzień pracujący z najmłodszymi w warszawskich muzeach i instytucjach kultury, Zajmuje się sztuką współczesną, pracą w zakresie antydyskryminacji i wielokulturowości. Realizuje własne projekty i programy twórcze. Jest artystą, edukatorem, producentem, managerem i całkiem miłym człowiekiem. Prywatnie łasuch, tatuś kundelka i śpioch. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury w zakresie metodyki efektywnej edukacji dzieci młodszych. Znany jako „Pan Szymon” – twórczy, kolorowy, miły człowiek.

Gdzie?

Udostępnij Wydarzenie

Wielkość czcionki